Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szerintetek ez mitol lehet?...

Szerintetek ez mitol lehet? Gond lehet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

5. És 6.-an pozi volt az ovu tesztem, előtte nap is voltunk együtt és mindkét pozi napon. 40 napos kb. a ciklusom, enyhe PCOM van (IR nélkül elvileg), de elég nagy, érett tuszok vannak benne Szoval egyáltalán nem gaz, a doki szerint (maganba jarok). 3 napon keresztul puffadtam, alhasi gorcseim voltak , 8 nap van a nemvartig. Tegnap a fájdalmak miatt elmentem dokihoz, hátha valami gaz van. Kis mennyiségű szabad hasi folyadék, gazos belek, de más elváltozás vagy gyulladas ra utaló jel nem volt. A nyalkahartyam viszont 6,6 mm vastag meg csak, ez nagyon kevés egy terhesseghez? Amúgy mar két hónapja baratcserje, elevit, folsav és mehpempo kúrán vagyok + E és D vitamin. A következő kb. 8 napban ez meg változhat, vagy mar tuti hogy ebben nem tapad meg ha meg is termékenyult? :/

Kinek van esetleg ebben tapasztalata? Mi okozhatta a gorcsoket\szurkalast, sosem volt PMSem, általában akkor kezdek el gorcsolni (azok is pár perc esek, nem egesz naposak) mikor mar jön a ver, de eddig semmi, meg amugyis odébb van. Nem nagy fájdalomrol beszelek amúgy, csak zavaró volt mert egesznap ereztem. Gyulladasra utaló jel nem volt. És nem is lenne mitol, hüvelyi volt többször életemben de sosem fajt az alhasam tőle.



2023. aug. 12. 12:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és hozza tennem, mára alább hagyott sőt szinte nem erzek ilyen fájdalmat \ feszulest.
2023. aug. 12. 12:49
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát gyanús, hogy itt most nem lesz siker.
2023. aug. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, igazabol első hónap nem is vartam csodát, de melyik részéből gondolod ? :) csak érdekelne. A vastagság?
2023. aug. 13. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!