Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok! 5 napos embrióva...

Lombikosok! 5 napos embrióval beültetés után milyen tapasztalataitok voltak?

Figyelt kérdés

Az idő előrehaladtával milyen tüneteket tapasztaltatok, mikor teszteltetek leghamarabb?

Az én helyzetem a következő: 6 napja volt a beültetés, de szinte ennek a másnapján este jelentkezett már derékfájás, aztán után jöttek a hasszurkák, kisebb görcsök. Mellem nem fáj.

Tegnap észleltem rózsaszín színeződést a visszafolyó kúp keverékében, de minimális volt, írtam is a dokinak, ma néztünk progeszteront, ami ciklus 23. napján 16,42 ng/ml.


Hasonló cipőben járók?

Esetleg régi lombikosok hasonló tünetekkel?



2023. szept. 4. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon alacsony progi.
2023. szept. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, mi a megfelelő. Az orvos szerint nem annyira rossz, de azért még adott napi 2-vél többet.
2023. szept. 4. 17:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is 5 naposakat kaptam vissza.

Beülti után 7.napra kellet volna megjönnie, aznap teszteltem ami halvány pozitív lett majd másnap egy másik fajtával szintén pozitív,azutáni nap volt az intézeti vérvétel ami szintén jót mutatott.

Azóta már 4 hónapos a babám ☺️

Tünetek: has szúrkák voltak beültetés után (de az akkor is volt mikor nem sikerült.. szerintem az vele jár)

Visszont a melleim na azok nagyon feszültek azt hittem szét robban😅 a nemvárt előtt 2 nappal éreztem és ez miatt kezdtem bízni benne hogy sikerült mert előtte nem volt ilyen "tünetem"

2023. szept. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mennyi progeszteront kaptál az emelés előtt?
2023. szept. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
1 Crinone reggel és két Utróhoz hasonló kúp (itt Erdélyben Arefamot adnak) egy délben és egy este.
2023. szept. 8. 14:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi újság kérdező?
2023. szept. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!