Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » .. tegnap néztek hcgt vérböl...

.. tegnap néztek hcgt vérböl negativ lett viszont ma még nem jött meg korán nézték?! mikor lehet jelen a vérben ha korai volt a hcg??

Figyelt kérdés
Melleim továbbra is fájnak...vérzés még sehol
2023. szept. 12. 22:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
És??? Valószínűleg késik pár napot. Miért hiszed, hogy terhes vagy?
2023. szept. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ma kellett volan megjönnie, akkor tegnapi napon vérből már bőőőőőőven kimutatható lett volna. Sőt, az érzékenyebb pisitesztek is simán pozitívak lettek volna. Nem vagy terhes, más miatt késik.
2023. szept. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mert nagyon fájnak a melleim nem úgy mint mikor mensikor szokott,és nagyon erös folyásom van már 1 hete(fertözés nincs)doki se tudja mitöl van..volt rózsaszínű,barnás egy hete kb ..ara is azt mondta nincs jelentösége.. gyakorlatilag szart se tudott mondani és aggaszt a folyás és a mell fájdalom is ..
2023. szept. 12. 22:39
 4/12 A kérdező kommentje:
2es.. igen ezért gondolom hogy ha késik is mi lehet...mondta hogy korán mentem még a vérvétel miatt is és a uh miatt is ha bármi lenne 2hetet kelett volna várnom..de én a tünetek miatt mentem nem is a hcg miatt..
2023. szept. 12. 22:41
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
A vérvételen már kellett volna látszania ha van valami, nem csak két hét múlva.
2023. szept. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy túl korai hcg teszt. Ha a mellfájdalom vagy a folyás terhesség miatt lenne, akkor nem lenne negatív a teszt. Nem vagy terhes. Ha mondjuk a folyás most peteérést jelez, akkor 2 hét múlva lehet + a teszt, de attól MOST nem vagy terhes.
2023. szept. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
4# hülyeség ...a vérből kimutatható lett volna. Szerinted ha a terhesség okozza a tüneteket , akkor miért nincs hcg? Hidd el tudom milyen babára várni de gondolkodni azért nem tilos. Attól , hogy máskor nem fájt a melled, most meg fáj, attól még nem vagy terhes. Endokrinológust javasolnèk inkább és egy hormon vizsgálatot.
2023. szept. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Másik orvoshoz mennék, ha nem bízol benne. Valószínű nem terhesség okozza, de hogy mi azt egy normális orvos fogja megmondani.
2023. szept. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg nőnél a mellfájdalom PMS tünet része egyébként,szinte minden barátnőmnek van minden hónapba. Nekem is volt olyan hónapom,pedig nem voltam terhes. Most jól értem tegnap kellett volna amúgy is megjönnie? De akkor mi a probléma,valami hormonális gond is lehet,megjönni meg megfog csak lehet késve. Tüneteid meg fennállnak utána is,akkor visszamész a dokihoz esetleg. Azt hittem késik már vagy 2 hete és ez a baj,de nem gépek vagyunk hogy mindig percre pontosan jöjjön meg.
2023. szept. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nos tudom hogy nem vagyok terhes.. amúgy most ilyen nagyon picit vérzek de szinte semmi..ilyen alig van... lehet holnapra rendesen megjön aztán tudok mihez viszonyítani legalább..nézek ovut is majd csak jöjjön meg rendesen végre...🙏🙏
2023. szept. 13. 16:55
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!