Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Jónak számítanak ezek az...

Jónak számítanak ezek az eredmények ? Ovuteszt szerint pont peteérésem volt ami uh-val nem lett követve Nem mondta a doki hogy vérzés alatt kellett volna mennem így nem tudtam illetve spontán vetélés után készült 4 hétre.

Figyelt kérdés
2023. okt. 27. 16:00
 1/2 A kérdező kommentje:

[link]

Egy év után estem teherbe de sajnos az 5.héten spontán elvetéltem első baba lenne

Nőgyógyász és Endokrinológus szerint jók az eredmények nincs szükség semmilyen gyógyszerre csak legyek türelmes.

Ti szerintetek is igazuk van?

2023. okt. 27. 16:02
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem értem miért mész orvoshoz ha nem bízol a tudásukban és nem hiszel nekik.Én itt gyakorin olvasok mindenfélét de az hogy ne bizzak az orvosomban ne hallgassak rá nem fordult még elő.Itt senki sem orvos és nem rendelkezik olyasmiféle szakértelemmel. Mindenképpen halgass az orvosra 🫶 Türelem, ne stresszelj erre rá mert van akinél pont ezért nem jön a baba.
2023. okt. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!