Lombikosok, nektek melyik intézmény, illetve doki vált be?

Figyelt kérdés

2023. nov. 3. 07:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én Budai meddőségi centrumba jártam.3-4 éve volt az első alkalom akkor úgy volt hogy ők választják ki hogy melyik dokihoz kerülsz
2023. nov. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csak egy központba jártunk, a tapolcaiba, amúgy is ez volt a legközelebbi.

Nekünk maximálisan bevált. Ha nem sikerült volna a baba, akkor is ezt mondanám, mert látszott, hogy lelkiismeretesen végzik a dolgukat mind. Tavaly jártunk oda kezelésre.

2023. nov. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ja, és dokit én nem választottam, kérdezték ugyan első bejelentkezéskor, de mivel nem ismertem őket, nem is válogattam, mondtam, nekem mindegy. Dr. László Attilához kerültem. Mindkét kezelést ő végezte. De ultrahangos vizsgálatokon, majd terhesgondozáson majdnem mindegyik orvoshoz volt szerencsém. Senkivel sem volt gondom.

#2 voltam.

2023. nov. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pécs. Előtte voltam Pesten 2 helyen. Azok csak a lombik darabszámra mentek. A siker nem érdekelt senkit.
2023. nov. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Róbert Károly kórház, de. Krizsa Ferenc. Mi választottuk, utánunk ajanlottuk más pároknak is, rajtuk is tudott segíteni. Csodálatos ember és szakmailag is az egekben.
2023. nov. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Budai meddőségi centrum. Dr. Szalai Milán. :)
2023. nov. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Krizsa az akitől fejvesztve menekültünk. Akkor még máshol dolgozott.
2023. nov. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:

BMC felejtős, össze-vissza beszélnek, teljesen mást mondanak meg mást írnak a papírra, nem figyelnek oda semmire, végigtolják a lombikot elszállt hormonparaméterekkel, rossz időpontot mondanak és utána téged hibáztatnak, stb.

Mi Dévaiba mentünk át, ég és föld, marha kedves mindenki, aranyosak, mindent elmagyaráznak, előadást tartanak, hogy megértsd miről van szó, teljesen más szemlélet.

nov. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!