Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Okt.31en volt ovum az lhteszt...

Okt.31en volt ovum az lhteszt szerint. Együtt is voltunk párommal. 4.től a mellbimbóudvarom olyan mintha vizes lenne fel van puffadva és feszül. 13.án volt egy rózsaszínes vérzésem a wcpapiron, viszont 15.től 17.ig semmi fájdalommal verezgettem?

Figyelt kérdés

Nem szokásos menszi volt. Tesztet vettem, ami elsőre pozi lett viszont szerintem az mikor megszaradt lett szaradasi csíkos.

A melleim feszűlnek és szurkal a mehem felől jobb oldalt. Időpontot kértem nogyogyra, ami jó soká van ezért is érdeklődők volt e valakinek ilyen? Mai tesztem negatív.

Vizsgált adatok szerint ami 1 hónapja volt van kettő 1mm kis ciszta az csinálhat ilyen hormonzavart? Melleim egyre jobban durvulnak, viszont negatív a teszt és vereztem pár napot gyengén. Vetéltem fajdalom nélkül és maradt hormon vagy mi történik? Ha valaki írna hasonlót megkoszonom.

Szedek vitaminokat, mehpempot, pcos virág teát, ezek okozhatják?



nov. 20. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
47%

Volt menzeszed. Az is vér, amit leírtál. Állandóan szépítitek hogy de ennyi de olyan amolyan. Nem. Vér az vér és kész :)

Teszt negatív, nincs benned hcg, nem vagy terhes.

Lejárati időn túl nem nézegetjük, hanem kidobjuk a tesztet.

nov. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oke, köszi
nov. 20. 10:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogy lett elsőre + aztán csak száradási csíkos?

Ha egyből + ahogy nézted az +, ha csak 20 perc múlva akkor nem egyből +.

nov. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!