Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Pozitív lehet, vagy esetleg...

Pozitív lehet, vagy esetleg téves pozitív/száradási csík?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Három nappal ezelőtt csináltam egy Clearblue korai terhességi tesztet, amin időn belül megjelent egy halvány, de jól kivehető, viszont vékony csík. Másnap reggel megismételtem ugyan ezzel a típussal a tesztelést, az eredményem pedig ugyan az lett, halvány, vékony csík, picit erősebb színnel. Ma reggel másik típussal próbálkoztam, ami viszont negatív lett.

Tapasztalt már ilyet valaki a clearblue tesztekkel kapcsolatban? Szükséges ismételnem másfajta tesztel pár nap múlva?

Előre is köszönöm a segítséget.



febr. 9. 18:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy a másik fajta kevésbé érzékeny. Tesztelj azzal, amelyikkel eredetileg, úgy tudod jól összehasonlítani. Időn belül jól látható halvány nem hiszem, hogy száradási lenne. Milyen fajta volt a harmadik teszt?
febr. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Viola terhességi teszt, elvileg extra korai, ezért is zavart össze. Sajnos hosszú ideje meddőséggel küzdünk a párommal, IR és PCO problémák, folyamatos gyógyszeres kezelés stb stb.. Ezért is szeretnék biztosra menni. Megörültünk a pozitív eredménynek nagyon, viszont mind a kettőnket aggasztott, hogy a csík vékony, ezért ismételtem más típussal is.
febr. 9. 19:04
 3/29 anonim ***** válasza:
Esetleg van fotód?
febr. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Igen, van, de sajnos csak a tegnapi tesztről. Hova tudom neked elküldeni a képet?
febr. 9. 19:14
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Pl. ide:

[link]

febr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
febr. 9. 19:36
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez pozitívnak tűnik. Várd meg a menstruáció napját, akkor tesztelj újra.
febr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez pozitív.
febr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Oh, de jó lenne, annyira várjuk már hogy gyermekünk legyen. Progesterone Exeltis-t kell szednem, esetleg ez befolyásolhatja az eredményt a terhességi teszten?
febr. 9. 19:45
 10/29 anonim ***** válasza:
78%
Nem befolyásolja. :) Ez egy pozitív teszt
febr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!