7 hetes terhes vagyok és rózsaszínes folyás miatt a nőgyógyász elküldött vérvételre. A hcg érték 83.647 mUI/L lett, rá két napra pedig 98.432 mUI/L lett. Szerintetek mennyire jó ez az érték? Nagyon félek,hogy baj lesz.

Figyelt kérdés
febr. 9. 19:39
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Van fent az oldalon, a tiedhez hasonló kérdés keress rá!
febr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
84%

Táblázat szerint közel vagy a felső határhoz.


7 - 8 hét LMP: 7, 650 - 229,000 mIU/ml

febr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint megnyugodhatok kicsit
febr. 9. 20:05
 4/16 anonim válasza:

1"2" vagyok

A táblázat alapján igen!

Előbb nem jól írtam mert pont felső határ felénél vagy. De én küldtem neked privátba egy oldalt ami tájékoztató jellegű, ahonnan a fenti érték is származik.

febr. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
A nőgyógyászom szerint kétnaponta meg kell duplázódjon az érték, és nekem alig emelkedett
febr. 9. 20:16
 6/16 anonim ***** válasza:
Az emelkedése nagyon nem jó. Drukkolok azért, de lehet ezt elkell engedned
febr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Szerintem 7 hetesen már nem kell duplázódnia, de ennél lehet, hogy még jobban kéne nőnie. Mondjuk a dokidat se értem, ha még mindig duplázódnia kéne, akkor szerinte hány millió a vége?😕
febr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor már rég nem duplázódik. Mit lát az ultrahangon van szívpulzálás vagy nincs?
febr. 10. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%

Én ezt találtam:

"A human chorio-gonadotropin egy hormon, ami akkor mutatható ki, amikor az embrió beágyazódik. Érdekességként megemlíteném, hogy az embrió 3 napos állapotban már elkezdi a HCG hormon termelését, ami az anyai vérben a beágyazódást követőn kezd mérhetővé válni. 4-5. terhességi hétig az értéke kb. 2 naponta duplázódik, a duplázódás lassul, majd 7. terhességi héttől stagnál."

Nekem is gyanús, hogy hülyeséget mondott a doki, bár az nagyon furcsa lenne... (ha bebizonyosodik, akkor lehet másikat kellene keresned? 🙃)

Mindenesetre az internet szerint nincs baj az emelkedéssel, drukkolok neked!

febr. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
6+6 hetesen voltam utoljára dokinál. Sajnos csak petezsákot látott, benne még semmit. Szerinte később fogant meg és még várjunk picit
febr. 10. 07:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!