Valaki szedett peteérés elősegítő gyogyszert? Ciklus melyik napján szedte és bevált-e? Kivancsi lennek a tapasztalatokra

Figyelt kérdés
Ma voltam nogyogyasznal aki azt mondta szepen ernek a tűszőim és hal istennek semmi problema sincs. Irt fel myo sun plus tasakos port ami elősegíti a peteeresemet. Minden vizsgálatot meg csinaltattam a férjemmel. Meg kell szednem aspentert es folsavat a trombózi hajlamomra es hogy ne vételjek el. Szerintetek segiteni fog ez a por valamit? Ha valaki mar szedte es van tapasztalata szivesen elolvasnám
febr. 20. 16:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem peteérést segítő gyógyszer, csak étrendkiegészítő. De ha azt mondta, hogy rendben van a tüszőérésed, akkor minek egyáltalán kezelés?
febr. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

"Ma voltam nogyogyasznal aki azt mondta szepen ernek a tűszőim és hal istennek semmi problema sincs."


Akkor minek bármit is szedni rá? Persze a doki szempontjából értem, neki ez a gyógyszergyártó fizet.

febr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Azt mondta hogy meg sok párnak irt fel ilyen es segített. En ket eve spontán elveteltem. Utana próbálkoztunk de nem jott ossze. Elmentünk mas orvoshoz aki vérvétel panelt kert a paromnak spermogrammat es nekem meg volt átjárhatóságim is. Kiderült a trombozis hajlamom tavaly áprilisban. Szedtem az elevitet a verhigito es a folsavat, na meg a párom a profertilt. Júliusban menstrualtam rendesen, es ra ket hetre torlesnel eszre vettem hogy piros ver jott ki, ra ket napra mar barnaztam. Furcsaltam ezt az egeszet es vettem egy tesztet amint éppen le nem ugrott a ket csík…vissza mentunk nyomba orvoshoz mert ha pozitív a tesztem akkor szurnom kell magam verhigitoval. De sajnos az oromnek hamar vege lett mert kiderült mehen kívül tapadt meg..7 hetes szep terhesseg volt, laparoszkopiaval műtöttek meg. Es azota nem jon ossze
febr. 20. 16:49
 4/13 anonim ***** válasza:
Akkor mondjuk sima nőgyógyász helyett lombikközpontba kellene menni.
febr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Pedig azt hittem nem ennyire súlyos a helyzet😞 miert kell lombikkozpontba menni?
febr. 20. 16:55
 6/13 A kérdező kommentje:
Az orvos nem látta olyan súlyosnak a helyzetet, azert is szedem a verhigitot es a folsavat hogy megmaradjon a baba. Most kezdtünk újra probalkozni es szedni a gyogyszert es pluszban most felírta a myo sun plust
febr. 20. 16:56
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert ismeretlen eredetű meddőség az lombikkezelés indikáció.

Ha azt mondod, hogy több, mint 2 éve próbálkoztok, csak sikertelen terhességed volt eddig, és elvileg "minden oké", akkor lehet a végtelenségig várni, hátha majd a 3., a 4., az 5. vagy a 15. évben terhes leszel, csak full felesleges. Ha gyereket akartok, akkor jelentkezzetek be, most.

febr. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem ismeretlen eredetű. Meg van az oka, mthfr gén mutáció es trombozis hajlamom van amit gyógyszerrel lehet kezelni. De meg pluszban most kaptam ezt a gyogyszert is a siker érdekében. 🙂 tavaly is 2 hónap utan terhes lettem de az mehen kivuli lett ahogy irtam.
febr. 20. 17:01
 9/13 A kérdező kommentje:
Es azert tettem fel a kérdést hogy meg valaki vane hasonló cipőben ☺️
febr. 20. 17:02
 10/13 anonim ***** válasza:
Oké. Egyik sem magyarázza a meddőséget (a vetélést és a méhen kívülit sem), friss tanulmány szerint pedig ismert thrombophilia esetén sem csökkenti a vetélés kockázatát az lmwh. De dugd csak a homokba a fejed, ha neked úgy jobb.
febr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!