Menzesz előtt 3-4 nappal pecsételés? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Már egy ideje babát szeretnénk de eddig nem jött össze. Sajnos mielőtt megjön már napokkal előtte pecsételni szoktam. Utána olvastam, hogy ez alacsony progeszteron szintre utal.

A premens tabletta ezen vajon segíthet? Vagy a progeszteron krém? Ezek használtak valakinek?

Vagy esetleg valami más módszer?


Majd csak 1 hónap múlva megyek nőgyógyászhoz rákszűrésre, addigra beleakarom ásni magam a témába hogy tudjak tőle kérdezni.



ápr. 14. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Utrogestan
ápr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem a ciklustea vált be, jó szívvel ajánlom.
ápr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Beleáshatod, de fölösleges magánakciókba kezdened. Általában az lesz belőle,hogy összezavarod a ciklusod. Fontos egyébként, hogy minden progi készítményt csak ovu utántól szabad használni. Ahhoz meg ugyebár tudnod kéne, hogy megvolt az ovud.(A teszt nem mutatja.)
ápr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is pontos volt a ciklusom de a Te problemaddal.. ido elotti pecseteles.. tobbszor szoltam nogyogyasznak.. de meg a meddosegin se foglalkoztak vele.. egyik fulukon be a masikon ki.. majd az elso inszemnel kaptam kupot.. inszem elott fogant a babam de hasznalom a kupot.. meg is lepodtem mikor kup.mellett idore pecseteltem ... De elmult es pozi lett a tesztem .
ápr. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igazából még nem tudom hogy a saját szakállamra kísérletezzek e valamivel vagy várjam meg az orvost. Attól tartok, hogy az lesz amit az egyikőtök írt, nem fog rá semmit mondani. És addig még pont egy ciklusom van mert most fog megjönni.

Megnézettem ebben a ciklusban a progeszteron szintem a pozitív lh teszt utáni 8. napon és 33 lett. Ahogy olvastam ez nem valami jó érték.

ápr. 14. 19:20
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a munkahelyemen kiderult hogy meddosegire jarunk volt par tanacs.. de en megkoszontem es elmondtam hogy vizsgalnak es nem szeretnek mar probalkozni semmivel se. Hiszen ezzel befolyasoltam volna a valos eredmenyeket.
ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 33-as progeszteron teljesen normális.
ápr. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Teljesen normális,nekem is mielőtt megjön barnázom aztán vér lesz !!

Csak idegesítő hogy betétet kell berakni és csak barnázás van 2-3 napig

ápr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!