Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mikor érdemes tesztelnem vagy...

Kíta25 kérdése:

Mikor érdemes tesztelnem vagy érdemes e? Lehetek e terhes?

Figyelt kérdés
1 hónapja kiderült,hogy PCO-s vagyok!Még nem kezelik mert külföldön vagyok!1 hónapja elkezdtem szedni a GYNEX cseppet ami szerintem nagyon jól hatott rám mert 2 hét után volt pé-em is,nagyon sok tojásfehérje vizes szerű nyúlós folyásom volt ugy 5 napig kb.Amit ez előtt még nem tapasztaltam!Azóta 14 nap telt el egyszer volt olyan megfog jönni érzésem kb. egy hete azóta fáj a cicim a mellbimbóim érzékenyek,de semmi más tünetem nincs!Nem tudom mikor kellene megjönnie mert már 3 hónapja nem jött meg és csak 1 honapja tudom,h PCO-s vagyok!Szoval nem tudom kiszámolni!Ja és a hőmérsékletem a héten kiváncsiságból megmértem 36,8-36,9-37,1 az alaphőm pedig 36,2 volt ez előtt!1,5 éve próbálkozunk már a párommal de eddig sikertelenül!:( Szerintetek lehetséges,hogy most sikerült?

2012. aug. 19. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez szerintem bármi lehet. Nekem is volt már, hogy fájt a mellem, iszonyú érzékeny volt aztán piros csomag érkezett. Na persze az is lehet, hogy a babát jelzi... Kívánom, hogy így legyen!

Amúgy szerintem várj még pár napot, akkor már remélhetőleg biztosabb eredményt kapsz, és csinálj egy tesztet, reggeli vizeletből.

Aztán meg írd meg légyszi, hogy mi lett.

21 hkm

2012. aug. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia.Az előttem szólónak igaza van.Nem biztos,hogy baba van a dologban.Én pl magamból indulok ki:nekem minden hónapban p.érés után fájnak a mellbimbóim,és a hőm nekem is ugyan annyi mint neked,mégis 2 sikertelen hónapon vagyunk túl! :( Most megint próbálkoztunk,13.án volt ovum,megint fájtak a napokban a mellbimbóim,hasam alja jobb oldalt iszonyatosan szurkált,most már görcsölök,és fehér színű folyásom van,a hőm 36.9,mégsem érzem azt,hogy terhes lennék.De persze remélem,hogy az vagyok,mert már mi is nagyon szeretnénk!Szerintem is tesztelj,és abból megtudod a választ.De azért remélem,hogy babás vagy!! :)
2012. aug. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

A jövő hetet még mindenképpen megvárom,addigra már biztosan történik valami!Ha nem jön meg hétvégén tesztelek!Akkora már 3 hét telik el kb. az ovutól.

2012. aug. 19. 17:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi újság?

Teszteltél?

2012. aug. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem! :(((

Vasárnap reggel akartam,de megjött ezért ki se bontottam a tesztet!Ez az én formám... már kezdek hozzászokni!

2012. aug. 28. 19:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom!

De bízz a hármas kezelésben!

Mikor jössz haza? Mikor fogják felírni a gyógyszert?

Nekem eddig két terhességem volt. Az elsőnél nem volt kezelve a pco, nagyon problémás volt és koraszülés lett belőle. A másodiknál volt kezelve a pco, problémamentes terhesség és szülés időben!

2 fiús pcos anyuka

2012. aug. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Novemberben megyek haza 1 hónapra,hogy pontosan kivizsgáljanak,és lesz egy kis műtétem is azt mondta a dokim!Mind két petefészkemen vannak apró ciszták amikben olyan folyadék van ami meggátolja a peteérést,ezt mondta a dokim!Szedem továbbra is a Gynex-et,és figyelem majd a peteérést,ha lesz megint veszek ovu tesztet is!Mindig nagyon elkeseredek egy sikertelen hónap után!Hihetetlen,hogy másoknak rögtön első hónapban sikerül,mások pedig milyen hosszú ideig próbálkoznak és semmi! :((((
2012. aug. 29. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!