Festő kérdése:

Elmulhatott a pcom?

Figyelt kérdés
2010-es leletemen rajta van hogy pcos vagyok szedek meforalt és most a 2013-as leletemen nincs rajta hogy pcom lenne és semmi kórosat nem találtak 2 szer néztek uh-val de január óta nincs mensim.Vérképpel sincs semmi baj.( görcseim és mellfájásom is van januártól)

2013. febr. 22. 18:13
 1/6 frászkarikaborsó ***** válasza:
hát ha nincs mensid akkor nincs minden rendben veled, szóval szerintem a tünetegyüttes nem múlt el ha konkrétan a ciszták már nincsenek is meg...
2013. febr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha nincs cisztám de mégis pcos vagyok akkor is rajta kéne legyen a leletemen nem?
2013. febr. 22. 18:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van 3 leletem, ami szerint nem vagyok pcos. Aztán mégis. A PCOS nem gyógyul meg, nem múlik el. Max. egyensúlyban tartható megfelelő kezeléssel. Ha nincs mensid, akkor még ez utóbbi sem mondható el, sajnos. Max. ciszták nincsenek az uh képen, és ezért nem írták rá a mostani papírjaidra a pcos-t. De ez nem jelenti, hogy elmúlt. Mi a helyzet az ir-rel? Oké, hogy a vérképpel nincs gond, de mit néztek, amivel nincs gond? 3 pontos terhelésed is rendben van?
2013. febr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

PCOS-s vagyok, vagyis voltam.

Mikor sikerült a baba, az voltam, mire megszületett, már nem volt az, mensim mint a nagy könyv szerint. Csodálkoztam is, de örülök, hogy így alakult.

2013. febr. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Teljes vérképet néztek.
2013. febr. 22. 19:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Inzulint és cukort nem néztek nálad? A PCO hátterében az esetek jó részében inzulinrezisztrencia áll. Ennek kezelésére adják a metformin hatóanyagú szereket, mint a meforal.
2013. márc. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!