Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van olyan, aki IR-es és nem...

Van olyan, aki IR-es és nem volt peteérése, ezért kapott rá closty-t?

Figyelt kérdés
Az segített teherbe esni?

2013. márc. 25. 08:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sokan kapnak rá, de a legtöbb esetben nem használ, mert csak cisztaképző, segíteni nemigen fog. Elvétve egy-két esetben segít, de nem ez az IR megfelelő kezelése.


javaslom a videót középen, ezen az oldalon, ahol egy nő őszintén beszél a problémájáról és hogy mennyire segített a closty neki:


[link]

2013. márc. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha nincs peteérésed, az IR megfelelő kezelését itt találod (lehetsz PCOS ciszták nélkül is, az csak egy lehetséges tünet):


[link]


www.pco-szindroma.hu


www.mensmentis.hu

2013. márc. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Tehát hiába kapnék peteérést serkentő gyógyszert, nagy valószínűséggel nem használna?

3as kezeléssel lehetséges csak a siker?

2013. márc. 25. 09:20
 4/11 anonim ***** válasza:
Nálam annyit értek el vele, hogy a 3-5 mm-es cisztákból olyan 6-9 mm-esek képződtek, peteérést nem sikerült előidézni. Emellett iszonyú hőhullámaim lettek. A hármas kezelés hozott nálam is sikert.
2013. márc. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én IR-es vagyok, én merckfromint kaptam, diétát kellett tartani, és mellette a tornát, ez a hármas kezelés, nálam ez se hozott eredményt, kaptam clostit is mellé, nem lett több cisztám mint amennyi eddig is volt, hőhullámon kívűl semmi más bajom nem volt tőle és terhes is lettem a 2. clostis hónapban. De tény hogy kezelni kell az IR-et , mert ha össze is jön a terhesség vetélés lehet belőle ha nincs kezelve...
2013. márc. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Első körben mindenképpen a hármas kezeléssel érdemes próbálkozni (diéta, sport és gyógyszer). Amennyiben valakinek túlsúlya van, jellemzően könnyebb gyors eredményt elérni. Soványaknál a javulás sajnos sokkal nehezebb. Ha a kezelés nem használ valamiért, akkor érdemes lehet szigorú orvosi felügyelet mellett a Clost. szedése. Nagyon sokáig azonban nem érdemes használni, mert az a petefészek idő eleőtti kimerüléséhez vezethet.
2013. márc. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Vékony vagyok és már több hónapja szedem a gyógyzsret, de eddig sajnos nincs eredénye, ezért gondoltam hátha lehetne stimulálni a peteérést, már már olyan jó lenne babázni...
2013. márc. 25. 17:16
 8/11 anonim ***** válasza:
4-es vagyok és én is sovány (46 kg). A gyógyszert majdnem 2 évig szedtem (le is cserélték, az első nem vált be) mire sikerült a baba.
2013. márc. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

milyen gyógyszert szedtél és melyik vált be?

szigorúan tartottad a diétát?

2013. márc. 25. 19:44
 10/11 anonim ***** válasza:
Endokrinológus dokik azt mondják egyébként, hogy nem érdemes clostilbegytet használni IR esetében, mert az IR kezelésével rendeződik a probléma. Néhány hónap nem sok idő a javulásra, különös tekintettel arra, hogy - mint írtad - sovány vagy. A merckformin és társai egyébként a soványak esetében az esetek felében, harmadában sajnos nem hatásos. Ha ez nem válik be, kombinált szert adnak.
2013. márc. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!