Vajon mi van most velem?

Figyelt kérdés
Pcos gyanuja miatt endokrin vizsgálatra küldtek, mivel már egy éve nem jön meg gyógyszer nélkül, előtte elvonásos vérzésem volt fog.tabletta miatt. Mire megkaptam az időpontot, pont előtte megjött spontán magától, ami addig sosem volt jellemző. Mensi 4. napján vettek vért tőlem, mivel az időpontot nem akartam már lemondani. Szerintetek mi lehet az oka, hogy spontán megjött? Lehet ez peteérésnek a jele is? Igaz vagy 2 hétig megvolt. Az eredményemre még várnom kell egy hetet, de addig is volt már valaki hasonló helyzetben?

2013. ápr. 3. 08:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Messzemenő következtetésket nem vonnék le abból, hogy megjött most az egyszer. Sajnos. Ezt a betegséget csak tünetileg lehet kezelni jellemzően. Nem múlik el egyik napról a másikra. Lehetséges egyébként, hogy ebben a ciklusban pont volt peteérés, azért jött meg rendesen. De ez önmagában nem jelent semmit. Hogy pontosan PCOS-ed van-e azt egyébként UH, a hormosor és a min. 3 pontos inzulin és cukorterhelés alapján lehet majd megmondani.
2013. ápr. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az, hogy megjött, jót jelent, de tuti nem volt peteérésed.

Inkább annak köszönhető, hogy javultak a dolgok odabent.

Az meg, hogy két hétig vérzésed van, nem normális.

Biztosan van valami gond, de a doki majd megmondja.

Okosan tetted, hogy elmentél a vérvételre, mert az, hogy most spontán megjött, nem jelenti azt, hogy be is áll rendszeresre a ciklusod.

Nekem most 3 hónap után jött meg, rá se gondoltam. Előtte 47 napos volt. Az előtt meg szültem.

Idő kell, de ha babát szeretnétek, mindenképpen járd végig az utat és hallgass az endodokira!

2013. ápr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!