Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » IR-em van és nincs peteérésem....

IR-em van és nincs peteérésem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már jó ideje próbálkozunk babával, de semmi. Szedem a gyógyszert + diéta (bár vékony vagyok).

Szerintetek érdemes lenne closty kúrába kezdeni?

Mindent kipróbálnék, csakhogy sikerüljön.



2013. ápr. 22. 20:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes lenne először helyre rakni az értékeidet, es csak utána belefogni!

Tudom, nehéz kivárni, nekem például 10 hónap alatt jött helyre. Bár más okok miatt lombik kellett, de utána az elso sikerült. Előtte évekig próbálkoztunk hiába


Kitartás! :) a diéta sajnos mindegyiküknek kell

2013. ápr. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
mennyi az a jó ideje? sport?
2013. ápr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha nem hallotál még az aviva tornáról nézz utána, nagyon ahtásos. Ternészetesen a diéta és gyógyszer kell mellette, de rengeteg PCOS nőnek segített.
2013. ápr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nekem pl van peteérérsem mégsem sikerül, most én is az avivában reménykedek nagyon . Enyhe az IR-em de sok a policiszta és hosszúak a ciklusaim (30-40nap).
2013. ápr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

1,5 éve próbálkozunk. A sportot mostanában hanyagolom.

A ciklusaim eddig rendben voltak, remélem így is marad:) és a doki szerint nincsenek cisztáim.

Nektek miután megállapították, h IR-etek van, később ismét csináltak terheléses vérvételt? Engem nem küldött el a doki azóta sem kontrollra. Honnan fogom tudni h javultak-e az értékeim?

Avivát még nem próbáltam. Az miben segít?

2013. ápr. 23. 08:46
 6/15 anonim ***** válasza:
Kontrollra mindenképpen szükség volna. Én az XR-t szedtem és nekem az pl. nem használt. Sőt inkább ártott. Soványaknál gyakori, hogy nem használ ez a szer. Nem tudom mit szedsz, de érdemes lenne mindenképpen ellenőriztetni az értékeket. Az is lehet, hogy nem javultál és ezért nem jön a bébi.
2013. ápr. 23. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
két beldokihoz jártam, az első tojt rám, nem küldött kontrollra. A másodiknál kiderült, hogy a gyógyszer rossz, és rosszabbodott minden értékem. Gyógyszercsere után 3-4 havonta kontroll
2013. ápr. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mindenképp nezesd meg a D3-vitamin szintedt! A legtöbb ilyen problemaval küzdő nonek túl alacsony! Nekem 16 volt, a normál 30 és 100 között van. Napi 10000 egység D -vitamint szedtem, kb másfél hónap mulva beköltözött a babi! Ittam mellette kecskerutat, szedtem barátcserjet es sokat sportoltam.
2013. ápr. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nézz utána a neten az avivának. Normalizálja ahormon szinteket, beindítja a peteérést....
2013. ápr. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsokat :)

megnézetem a D vitamin szintemet, erre nem is gondoltam eddig, és megkérem a dokit, h küldjön el újra kontrollra a gyógyszer miatt.

Az avivát elkezdtem nézegetni most a neten, lehet elkezdem :)

2013. ápr. 23. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!