Ha valakinek pajzsmirigy gondjai vannak (tul-, vagy alulmukodes) akkor peteerese sincs?

Figyelt kérdés
vagy ha a honap eleji+vegi vervetelbol kiderult,hogy van peteeresem, attol meg lehet pajzsmirigy gond?
2013. máj. 21. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet összefüggés, de ha csak abból indulok ki, hogy keresztanyámnak pajzsmirigy túlműködése van és a 3. gyermekét szülte másfél éve... Szerintem, nem lehet akadály. Nyilván nehezebb a teherbeesés, mint egyébként hormonális okok miatt, ők is küszködtek a dologgal, de orvosi háttérrel kezelhető a kérdés, és teherbe lehet esni.
2013. máj. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van akinek van van akinek nincs. pont mint minden hormonbetegség mellett. A 21. napi vérvételből látják hogy volt-e peteérés. Na meg uh-on is lehet látni. érdemes ovu elött pár nappal is nézetni mert lehet van eteérés de mindjuk nem érik meg akkorára mint kéne és igy nem is tud megtermékenyülni.
2013. máj. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

felreertettetek, van peteeresem, a doki mondta viszont most azon gondolkodom mi mas lehet a gond es ezert gondolkodom a pajzsmirigyen???

azert kerdem,ha valakinek van pajzsmirigy gondja az hogyan befolyasolja a dolgokat, mire hat? a peteeresre vagy a beagyazodasra....?

2013. máj. 21. 21:38
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pm alulműködésem van és minden ciklusban van peteérésem. De nem sikerül teherbe esni!

Én egyet tudok ajánlani, ha megvan a 3. 21. napi vérvétel ne nődokihoz, hanem endokrinológushoz menj vele! Én 7 éve várom a csodát a nődokik nem találtak semmit, az endodoki 2 találkozás után kiderítette.

2013. máj. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

mennyi a pajzsmirigyed?

Mert szerintem nekem is az van, bár mégsem kaptam rá gyógyszert.

2013. máj. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem pajzsmirigy alulmüködésem van, és van peteérésem, csak éppen a baba nem akar jönni. Ha a gyógyszerrel beállna a TSH érték akkor rendben lehetne, de nálam mindig ingadozik. A TSH mutatja a pajzsmirigy problémát.
2013. máj. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4. vagyok nekem 4,46 volt a TSH-m most már lement 1,1-re.
2013. máj. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
koszi az eddigi valaszokat
2013. máj. 23. 13:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is a pajzsmirigyel van problémám alol müködik az immunológiai vizsgálaton vették észre. Én teherbe esem csak sajnos 6-hetesen elvetélek mert nm kap ellég vért a méh de ezt orvosolni lehet és most kell vissza menni a leletért és gyógyszert fognak felirni rá.
2013. máj. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

kedves utolso leirnad,hogy ezt az immunologiai vizsgalatot, hogyan es hol vegzik, illetve ki (nogyogyasz, endokrinologus) volt az aki vizsgalta vagy kiirta??

koszi es jobbulast

2013. máj. 23. 17:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!