Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehetséges-e hogy az ultra...

Lehetséges-e hogy az ultra hang téved?

Figyelt kérdés
Márc 16.-20. volt utolsó menstruációm máj.3.-án mentem először orvoshoz és az uh. csak üres petezsákot látott, 3 hét múlva vissza mentem és ismét csak ugyan az lett az eredmény, az orvos azt mondta elhalt terhesség de akkor már ennyi idő elteltével tüneteinek kellene lennie nem?
2013. máj. 23. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem kizárt hogy tévedett az uh. A második uh-n már elvileg 10 hetes lettél volna, akkor már mindenképpen látta volna az embriót, a szívhangról nem is beszélve. Sajnos tényleg elhalt.
2013. máj. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Milyen tünet?

Nekem semmi tünetem nem volt mikor elhalt a terhesség. Mivel nem indult meg a vetélés ezért, műszeres befejezés volt.

2013. máj. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!