Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 6-7. dpo-n miért esett 0.3-at...

6-7. dpo-n miért esett 0.3-at az ébredési hőmérsékletem a cl alá nem esett szerencsére, de olyan szép magas volt? Help me? 36,6-ról leesett 36,3-ra és ma második nap h. ott is maradt. Lehet beágyazódás jele?

Figyelt kérdés
még ettől van remény ebben a hónapban?még 1 hetem van a nemvártig.Mit gondoltok?mellékesen megjegyezném h.ma derült géből kapargat a torkom:D vagy meghűlés lesz,vagy nem tudom:) ezt szerencsére nem tudom magamnak beb eszélni h.kapargat:)
2013. jún. 19. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy most leeset nem jelent feltétlenül rosszat várd ki a végét. Az, hogy kapar a torkod, ne foglalkozz vele, én soha de tényleg soha nem vagyok beteg 5-8 hétig végig megvoltam fázva, nem volt vészes, de végig folyt az orrom, köhögtem, kapart a torkom, láz nem volt. most 19 hetes vagyok.
2013. jún. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Gratulálok:) belinkelem neked a görbém,kukkantsd meg:) sztem nem húzhatta rossz helyre az oldal,mert azóta magasabb a hőm:)

[link]

2013. jún. 19. 18:18
 3/6 anonim ***** válasza:
A hőgörbe amúgy "elavultnak" számít, mert tesztekkel pontosabban meglehet határozni az ovu napját. Van, hogy a hő később vagy előbb esik/emelkedik mint ami a valóság. Nem gondolom, hogy emiatt kétségbe kellene esni, mert ez még nem bizonyítja, hogy sikertelen volt a hónap. Már csak azért is mert a megtermékenyített petesejt 4-6 napig csak vándorol (semmi köze a testedhez) és utána újabb 4-6 napig szépen elkezdi beásni magát a méhedbe. (ekkor már van köze a testedhez, hormonokhoz). Ebben a melegben az ember többet izzad, rosszabbul alszik ez is befolyásolhatja a hődet. Tojás nyákod is csak az ovud után volt, tehát lehet inkább akkor volt az ovud amikor a nyákod és nem akkor mikorra a gépe behúzza. Nekünk így jött a baba a nyákot mikor megláttam azonnal elkaptam a párom, és nem a görbét elemeztem. (abban a hónapban alig mutatott valamit) Türelem babát terem, drukkolok, hogy ne jöjjön meg!
2013. jún. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod:) a tojcsis estén én is elkaptam a férjem:)másnap is felszökött még a hőm:)szóval lehet h.rossz helyre húzta,de amint látod utána le is esett és ma sem ment feljebb,remélem holnap jobb lesz:) akkor a tojcsis napon volt a legtöbb esélyünk igaz?:) az a gond h.nem tudod h.akkor melyik napot nézzem a valós peteérésnek,azóta is ilyen krémesebb a folyásom.
2013. jún. 19. 21:21
 5/6 anonim ***** válasza:
A hőgörbe sosem lesz elavult, mert a tesztek nem tudják biztosra mutatni,hogy meg is repedt-e a pete!
2013. jún. 20. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szerinted jó helyre húzta be?
2013. jún. 20. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!