Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lombikosok! Olyanok jelentkezé...

Lombikosok! Olyanok jelentkezését várnám, akik már sokadik lombikon vannak túl! Sikerülhet nekem is?

Figyelt kérdés
Ilyen vagy olyan eredménnyel. Túl vagyok 6 sikertelen inszemen, 2 lombikon, ebből 3 beültetésem volt. Az elsőnél 6 embriónk lett, 2-t beültettek, nem sikerült, a 4 fagyi nem ébredt fel. 2. lombiknál szintén 6 embrió, 2 beültettek nem sikerült, 4 fagyiból 2 simán ébredt, nagyon örültünk nekik, de nem maradtak meg. Mit tehetnék még, hogy elhiggyem, nekem is sikerülhet a lombik?

2013. jún. 23. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Simán elhiheted, 3 lombik nem sok, sokaknak csak többedikre sikerül, nekünk pl 6.-ra. Most meg spontán babát várok. Kitartás!
2013. jún. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Olvastam egy statisztikat, nem tudom, igaz-e:

Vagy az elso lombik sikerul, vagy a harmadik. Szoval elvileg e statisztika szerint a kovetkezonek sikerulnie kell. A fagyi babakrol is azt mondjak sokan, hogy ritkan sikerul, de a mi orvosunk azt mondta, naluk is volt olyan, akinek sikerult.

Szoval olyan ez az egesz, hogy igszabol nem tudni, min mulik, csak remenykedni lehet.

2013. jún. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
3.lombik sikerült :) 6 "éves" fagyi babáinkból pedig egy kislány ikerpár :D Kisfiam 5 éves, a Lányok 5 hónaposak!Mit tehetnél? HIGGY!
2013. jún. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Soha nem fogom feladni! Amit egyedül sajnálok, az az eltelt idő...
2013. jún. 25. 17:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne sajnáld az eltelt időt, minden okkal történik. Én 32 voltam a fiam születésénél, 3 év próbálkozás után fogant meg, a Lányoknál idén töltöm a 38-at és van még 6 fagyi babánk, akikkel még nem tudom mi lesz .. ;)
2013. jún. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad feladni, és elkeseredni sem! Nekünk az 1. lombik is "sikerült", de a 7. héten elhalt, aztán a 2. lombikból született meg februárban a kislányom. Mindez 1 petefészekkel, sajnos a másikat 3 éve ki kellett venni, mert szétdurrant a csokiciszta, és nem tudták megmenteni a bal petefészkem és petevezetékem. 3 héttel a műtétem után a jobb petefészkemen is volt ciszta, 3 hét kellett hozzá, hogy felszívódjon, felkészített a dokim, hogy esetleg ki is pakolhatnak, ha ez is tovább nő, és szétdurran, 25 évesen! Szőrnyű volt. De most már itt van a kicsi lányom, és még 3 embrió a fagyóban. :) Sok sikert kívánok! Hidd el nagyon sokan vagyunk, akik hosszú éveket várnak a babára! Nekem 4 évbe telt! De mindennek oka van, ennek is megvolt az oka.... Én éreztem a 2 lombiknál, hogy eljött a " mi időnk" tutira sikerül. Egyébként vele bevéreztem, 1 hónapig voltam kórházban! Sokat szenvedtünk, de már nem érdekes, a lényeg, hogy ezek után lett gyerekünk! Szorítok neked! :)
2013. jún. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Aztán kiderült, hogy a fagyibaba sikerült, de nem maradt velünk. Biokémiai terhesség volt. Most várunk még a másik két fagyira, hátha felébrednek.

Köszönöm mindenkinek!

2013. júl. 5. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!