Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Görbés kérdés? Rövidülő...

Görbés kérdés? Rövidülő luteális fázis.

Figyelt kérdés

Ma most is 26 napos lesz a ciklusom akkor túl rövid a luteálisom ugye? Szerintetek a gyógyszerek befolyásolták? 50mg-os letroxot, 2xfél 1000-es meforált és mastodynon cseppet szedek. Eddig mindig 28-29 napos ciklusaim voltak és 13.-14. cn volt ovum. Az utóbbi 3 hónapban kezdett el lerövidülni.

[link]

előző görbém:

[link]



2013. jún. 27. 10:59
 1/6 A kérdező kommentje:

Bocs az első szó Ha akart lenni.

Az kimaradt, hogy Ir-em és Reverz T3 szindrómám van. Az endodokim szerint rendeződtek az értékeim. A meforalt 3 hónapja, a letroxot 5 hónapja szedem. A mastodynont pedig csak 1,5 hónapja.

2013. jún. 27. 11:04
 2/6 anonim ***** válasza:

Be fog állni minden, rendeződni fog, egyébként meg annyira nem is rosszak a görbék :)

Én is IR, PM, és Reverz T3-as vagyok. A RT3-ra kaptál valami gyógyszert?

2013. jún. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Külön a rt3 nem kaptam gyógyszert mert a letrox is helyre tudta tenni és a doki nem látta szükségesnek a másik gyógyszer felírását. Amúgy köszi a válaszod! Már nagyon régóta várjuk a csodát. Reménykedünk nagyon, hogy most már nem kell rá sokat várni!
2013. jún. 27. 11:27
 4/6 anonim ***** válasza:
???? Mi??? pont az a lényege az RT3 gyógyszernek hogy azt a hormont pótolja ami a letroxban nincs benne, de szükséges a szervezetnek! Trijódtironin nincs a Letroxban. Ha lenne, nem kellene Németországból gyógyszerfutárral behozatnom a gyógyszert. Az RT3 szinted mennyi lett???? 0,35 fölött kellene a trijódtrinon sandoz nevű gyógyszer.
2013. jún. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
0,37 lett. De nekem a letrox felturbózta a pajzsmirigyemet így termel elég trijódtironint a szervezetem a gyógyszer nélkül is. Erre bizonyíték, a mostani rt3 csak 0,21 lett!
2013. jún. 27. 11:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Az már jó,szerencsés vagy :) nem is túl magas :) Nekem 0,65 lett az RT3, és nem változtatott semmi tüneten, max annyin hogy már nem marékszámra hullik a hajam...
2013. jún. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!