Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit gondoltok erről a görbéről?

Mit gondoltok erről a görbéről?

Figyelt kérdés

7 éve várunk első babánkra. Pm alulműködésem és Ir-em van. A dokim szerint most már minden értékem rendben van. Mensi előtt eddig mindig 1-2 nappal előbb elkezdtem görcsölgetnimeg barnázni, de most semmi csak iszonyú fáradság van helyette.

[link]



2013. júl. 2. 11:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értek hozzá,én 1 hónapot hőmérőztem és összejött,úgy,hogy nem ment sokkal feljebb az érték.

Neked viszont nagyon szépen látszik az ovuláció a hődön és most szépen fel is ugrott,nagyon lehet,hogy baba!

Én azért az ovu előtti,utáni napokban két naponta együtt lennék a babáért,de így is megvolt időben az együttlét,ahogy látom a görbéden! Szurkolok!

2013. júl. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nagyon szép, bíztató görbéd van... :-)

Két nap múlva tesztelj újra, ha addig nem jön meg!

2013. júl. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2013. júl. 2. 12:35
 4/13 anonim ***** válasza:
Nagyon szép görbe, az együttlétek is jókor voltak. Ha két nap múlva sem jön meg, bár ahogy nézem, holnap (nem) kellene, akkor tesztelj! Megy a drukk:)
2013. júl. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

szia!!

tuti nem jó helyre húzta az ovut!! 19-én volt azaz 16 ciklusnapon!!drukkolok!! remélem nem jött meg!!!

2013. júl. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nagyon biztató görbe! Ebből akár baba is lehet, nagyon szorítok!!! :) Én már 2 éve várok a babára! Az első válaszolótól kérdezném, az mit jelent, hogy neked nem emelkedett meg a hőd egyértelműen, tudnál görbét mutatni?
2013. júl. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! Ma reggel is 36,9 lett a hőm. Állandó mindjárt megjön érzésem van. Sajnos egyre jobban reménykedem, de nagyon félek, mert idáig mindig pofára estem.
2013. júl. 3. 09:46
 8/13 anonim ***** válasza:
tesztet nem csináltál? drukkolok:)
2013. júl. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tegnap reggeli elsőből csináltam egy 10-es tesztet, de szokás szerint csont negatív lett. Úgy gondoltam, hogy ha péntek reggelig nem jön meg akkor csinálok megint egyet.
2013. júl. 3. 12:59
 10/13 anonim ***** válasza:
Oké, drukkolok!
2013. júl. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!