Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Sikertelen lombik után erősebb...

Sikertelen lombik után erősebb volt a menszeszetek? Tovább tartott esetleg? Vagy volt -e valami különbség a megszokottól?

Figyelt kérdés

2013. aug. 3. 12:02
 1/4 anonim válasza:
Szia! Én a múlt hónapban voltam lombikon, spontán ciklusban fagyasztott ET volt, alíg kaptam gyógyszert, csak 3x2 utrot a beülti után. 2 negatív teszt után abbahagytam az utrot, 3 napig rendesen megvolt, aztán a 9. napon hírtelen sok vér, gyorsan teszteltem, de negatív lett, de utána még 2 hétig barnáztam, pár nap szünet aztán a 26. napon újra megjött. Szóval, nálam igen, teljesen más volt az a ciklus, sokáig tartott és több is volt, gyakorlatilag végig barnáztam. Így utólag nagyon bánom, hogy nem mentem el mégis uh-ra, de a negatív teszt után nem szoktak uh-t csinálni. Szerintem nálam elindult valami, évekkel ezelőtt volt gy missed ab-m a 12. héten, akkor is 40napig barnáztam, akkor a doki azt mondta, h ez jó, legalább kitisztul. Sajnálom a sikertelen lombikot! azért ne add fel, nekem már van egy 20hós kisfiam, ő is lombikos!
2013. aug. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a sikertelen lombikok után amikor az utrót abbahagytam 3-4 nap múlva megjött,de rövidebb ideig és gyengébben is mint szokott.Majd a következő hónapban volt hosszebb és erősebb a szokottnál.Nekem minden lombik után így volt!
2013. aug. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos már nem egy sikertelen lombikon vagyok túl, és volt egy biokémiai terhességem is most utoljára. Az én tapasztalatom az, hogy mikor abbahagytam a progeszteron pótlást, ha negatív volt a teszt, akkor rá prá napra megjött. Az nem volt olyan igazi mensi, barna volt inkább, de sok. Az volt a progeszteron megvonásos vérzés. Aztán pár napig semmi, vagy csak kicsi barna, és utána jött az igazi mensi, ami már nem tartott sokáig, de piros vérzés volt, az volt a rendes mensi. A biokémiainál 22 napig barnáztam-véreztem, akkor már tudtam, hogy meg kell várnom a pirosat, mert az az igazi, addig csak a progeszteron megvonásra reagál a szervezet. Remélem tudtam segíteni.
2013. aug. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Kicsit aggódom, mert nekem már 6. napja tart, s eléggé görcsölök is. Mivel még nem voltam ilyen helyzetben nem tudtam, hogy ez normális-e vagy sem.
2013. aug. 5. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!