Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha 3. án volt ovum, és mi...

Ha 3. án volt ovum, és mi csak 4. én este tudtunk csak együtt lenni, abbol méhg lehet valami? Akkor még éreztem szúró fájdalmakat.

Figyelt kérdés
2013. szept. 9. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
kicsi rá az esély, de valamennyi van. a petesejt kb 24-36 órán át termékenythető meg, a gyors spermiumok akár 1 óra alatt feljutnak az aktus után, de ez a ritkább, általában kell hozzá pár óra és ilyenkor ez sokat számit.
2013. szept. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem simán van rá esély!
2013. szept. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat..:-) Nagyon izgulok, hogy sikerült e, bár tudom, hogy kicsi rá az esély..

Már jó ideje ovu tesztelek, de azok nem nagyon válltak be eddig, ez a második hónap, hogy megérzem magamon, ilyenkor mindig erős has szurkám van.. Feltétlenül kell két hét a beágyazódásig? Elvileg multhónapban pont ovu napján voltunk együtt a párommal, és pontosan rá két hétre meg is jött...:-(

2013. szept. 9. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!