Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mennyi az esélye annak hogy...

Mennyi az esélye annak hogy teherbe esek, ha ovuláció napján voltunk együtt a párommal? Nektek mikor jött a baba?

Figyelt kérdés
2013. szept. 10. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Nalunk egeszen pontosan a peteeres +-2 nap volt ami meghozta a sikert.
2013. szept. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Czeizer szerint 35% aaz esély, hogy egy egészséges párnak össze jön a baba és meg is marad. Nekünk elsőre jöttek a babák, elsővel elvetéltem, 2 hónap múlva jött a következő. Sok mindentől függ mikor jön a baba. Van akinél hamar van akinél kicsit később pedig teljesen egészségesek. Félév-egy év az az idő amit érdemes erre szánni ennyi időn belül egy egészséges párnak 90% hogy jön a baba. Kivizsgálásokat érdemes 1 év után elkezdeni, de az orvosok főleg 2 év után foglalkoznak a sikertelen teherbeesés okával.
2013. szept. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Múlt hónapban pont akkor voltunk együtt,semmi sajnos... :-(

Ebben a hónapban előtte egy nappal voltunk együtt,utána többször nem tudtunk együtt lenni,nem hiszem,hogy sikeres volt.Majd 20.-a körül derül ki.Mi "csak" fél éve próbálkozunk.

Sok sikert és tényleg lehet valami a 35%-ban!

2013. szept. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utolsó! Sajnálom, hogy még nincs baba, mi már a kilencedik hónapja próbálkozunk sikertelenül , majd talán most..
2013. szept. 10. 18:55
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Első hónapban összejött! Azt,hogy melyik napon, nem tudnám megmondani, mert sokszor voltunk együtt! :)
2013. szept. 11. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
Nekünk is elsőre jöttek a babák, igaz az első távozott is, de aztán hamar jött a második. Én sem tudom mikor fogantak, mert mi 2 naponta voltunk együtt biztos ami biztos :D Mondjuk én az igazi sikert annak tulajdonítom mikor egy szép vasárnap este munkába beérve tapasztaltam a tojás nyák folyást és reggel rohantam haza, hogy még munka előtt elérjem a férjemet itthon. :D
2013. szept. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
Még annyit azért hagy mondjak, hogy ez a 2 naponta szex és ez nem más volt mint kötelező szex a gyerek készítés érdekében, nem ajánlott! Gondoltam, hogy ez a hónap ilyen lesz, hogy kötelező szex aztán majd ha kész a baba akkor jöhetnek a romantikus spontán szexek. hát jól meg szívtuk mert egész terhességem alatt nem lehetett szexelni, így utolsó emlékem, hogy a szex egy kötelező procedúra. :S Na de már a 30. hetet taposom karácsonyra spontán szexet kéretem a férjemtől. :D Tényleg csak arra szeretnék utalni, hogy azért nem ölje meg a romantikát a baba gyártási kötelezettség.
2013. szept. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!