Hogyan tudnék könnyebben teherbe esni?

Figyelt kérdés
A párommal már egy ideje próbálkozunk, de eddig még nem sikerült megtermékenyülni. Hogyan tudnám elősegíteni a spermák célba jutását? Nagyon szeretnénk már babát. Azt már próbáljuk egy ideje hogy kb fél órára megemeljük a csípőm de még így sem sikerült..sokszor a párom beosztása miatt csak délután tudunk együtt lenni így együttlét után (meg persze a csípő megemelés után) még csinálom a dolgom. Ilyenkor persze folyik ki sperma..ez lehet baj? Vagy marad bent annyi amiből baba lehet?

2013. szept. 12. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Figyeled a ciklusodat? a folyásodat és ezzel együtt az ovulációdat? ha ovu napján vagy előtte utána vagytok együtt picivel akkor van lehetőséged teherbe esni! hiába emeled a csípődet ha éppen nincs vagy már megvolt a peteérésed. a kifolyt sperma soknak tűnik , de marad is benned elég :)
2013. szept. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igyekszem figyelni, de ahány alkalmazás amit a telora lehet tölteni, ahány ovu kalkultor a neten, mind másik napra írja :-/ szóval őszintén fogalmam sincs mikor van...:-/
2013. szept. 12. 20:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Használj ovu tesztet az majd szépen megmutatja hogy mikor is van peteérésed!!Neten is rendelhetsz de patikában és egyébb helyeken is tudsz venni!(dm rossmann)A.
2013. szept. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerülnek és hogy kell használni?
2013. szept. 13. 11:48
 5/8 anonim ***** válasza:

Az ovutesztet minden nap ugyanabban az időben késő délután.

Reggel nem ad jó eredményt.


Olvass utána a neten is. Ha DM-ben veszed az elég drága.. rendelj a neten.

A ciklusod 11-18. napjáig érdemes csinálni, ha nem tudod mikor van peteérésed.

2013. szept. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Mióta probálkoztok?Voltál nögyogyásznál,minden rendbe van nálad? Sajnos az egészséges pároknál is elöfordul h várat magára a baba!

Én a folyásomat figyeltem(a tojásfehérjéhez hasonlo akkor a legjobb) és amikor meg kivántam a párom akkor szexeltünk! Félórát elég a szex után feküdni,akár hasra is feküdhetsz(lehet h hátra hajló a méhed,az enyém legalább is az)ami meg kifolyik azzal ne foglalkozz a többi már uton van!Sok sikert!

2013. szept. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én innen rendeltem ovu tesztet amiből van érzékenyebb is és normál is, én csomagban rendeltem amiben volt 25 ovuteszt meg 5 terhességi teszt. [link]

Mennyi ideje próbálkoztok? Próbáljatok is plussz vitamint bevinni a szervezetetekbe mert néha az is gond lehet. A párodnak cink és szelén tartalmú vitamint vagy pezsgőtabit adjál, te pedig próbálj valami komplex vitamint (én a DM-ben vettem kismamáknak való A-Z sajátmárkás vitamint ami elég jó árban is volt).

2013. szept. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok, hogy segítetek nekem :)

Május 3-a óta próbálkozunk, annyira nem régen még... :) szóval egyelőre még nem kell azon aggódnom hogy baj lehet bármelyikőnkkel is, de azért érdeklődni szerettem volna, hogy mégis mivel tudom könnyebbé tenni a teherbe esést :)

2013. szept. 17. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!