Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akinek IR miatt diétát kell...

Akinek IR miatt diétát kell tartania az mit szokott "nassolni"?

Figyelt kérdés
Mondjunk egy mozinál vagy csak ha rágcsálhatnékja van. 2 hete csinálom a 160 ch-at és majd meg veszek 1 tál popcornért :(. Esetleg olyan receptek is jöhetnek amit itthon meg lehet csinálni édes és sós egyaránt. Persze tudom hogy mindent csak mértékkel lehet :)
2013. szept. 17. 16:19
 1/8 anonim ***** válasza:
almachips
2013. szept. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Magvakat, főleg mandulát, pisztáciát, napraforgó magot. Itthon szoktam sajtokat, sonkát, sült csirkeszárnyat, grillcsirkét.
2013. szept. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Több, mint 4 éve nem ettem popcorn-t moziban, mivel a filmek este kezdődnek, max. vacsiidőben, a kukorica pedig gyors felszívódású, nem ajánlott vacsorára. Ciki, nem ciki (legalább hatékony): én szendviccsel, vagy házi sütésű sajtos tönköly rúddal megyek moziba, amit a sötétben eszek meg dobozból. Szoktam sajtot rágni itthon, esetleg paprikát, uborkát, nagy ritkán napraforgómagot, sokat teázom, inkább folyadékokkal ütöm el az étvágyam, ha épp van, mert telít, és még jót is tesz. Mindent számolok, így csak ezek férnek bele.
2013. szept. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%

Light popcorna... Az "jo"...

Most veteles miatt hamburger es vanilias karika, harmadik vodorrel eszem. Amugy muzliszelet vagy zabkeksz az edesseg... Csipszet en sutok... Teszek ra (ha nagyon akarom sultkrumpli fuszert de mas nincs...

Ilyenkor meg figyelek az elotte utana ch-ra... Mondjuk ebedre daralthussal toltott gomba salata(minimalis ch... Nincs 10gramm)

Boven nasizhatok mikor megy a szulejman :) de ehetsz turokremet amit te csinalsz, paleo sutiket, kekszeket... Cukorbeteg szakacskonyvet tolts le.. Sok otlet van benne

2013. szept. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Milyen az a light popcorn?? Kihagyják belőle a kukoricát?


Őszintén sajnálom, ami veled történt!

2013. szept. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kaloriaban zsirban kevesebb ch meg 30 koruli... Nem emlekszem...


De az elso mosolyom volt a delutan folyaman :) koszonom!

2013. szept. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Hát én bizony néha engedek a kísértésnek.

100g pattogatott kukorica szénhidrát tartalma 57g.

Mérd le, mennyit ehetsz belőle, hogy beleférjen a diétába. Hidd el, nem is lesz olyan kevés, a popcorn könnyű. :-)

2013. szept. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :) Azt a tönkölybúzás receptet leírnád azt szívesen kipróbálnám :) Persze nem egy egész tál popcornt ennék meg csak módjával :)
2013. szept. 17. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!