Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lelkiismeret furdalás? Baj,...

Lelkiismeret furdalás? Baj, hogy egy kicsi van? Orvost váltotta! Babát szeretnénk! 36 éves vagyok!

Figyelt kérdés

Hosszú évek óta hozzá jártam,nála szültem mindkét gyermekem!

Eddig nem volt probléma,lelkiismeretes volt!

Ő műtött kétszer is,mellettem volt a méhtisztításnál és a jobb oldali petefészek és petevezeték eltávolításnál is!

Most úgy érzem már nem úgy foglakozik velem!

Uh-on megállapította,hogy nem repednek meg a tüszők rendesen és Norcolutot adott!Azt sem mondta mikor mennyek hozzá vissza!

Hónapok óta barnázok,vérezgetek!

Nem küldött semmilyen kivizsgálásra!


2013. szept. 19. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a te döntésed. Ha úgy érzed, hogy a másik orvos többet, jobban foglalkozik veled, ne legyen lekiismeret furdalásod.

Viszont, már a másik kérdésedhez is megírtam, hogy a nőgyógyász nem meddőségi szakember. Lehet, hogy a másik doki lelkesen kezel, de lehet, hogy félre. Ha szülészorvosként, és a terhesgondozások alkalmával meg voltál elégedve vele az előzővel, én a helyedben nem váltottam volna, hanem kerestem volna valakit (endokrinológust), aki a mostani bajaidat kezeli, és segít teherbe esni. Az elég ritka, hogy egy jó szülészorvosból rossz szülészorvos lesz...

2013. szept. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolom, úgy értette, hogy ha problémád van, akkor visszamész kérés nélkül, hiszen régóta ismered, szültél már 2 gyereket nála.

Szerintem elkapkodtad a döntést, persze nem látom a teljes sztorit.

De akár jobban be is jöhet az új doki.

2013. szept. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tegnap voltam a másik dokinál!

Kiderült,hogy van egy méhszájsebem /ami 5.-ft-os nagyságú/,azt lefagyasztotta!Nem érti,mivel vérzést okozott,miért nem kezelték és miért nem vette észre ddig a régi doki?

Beutalt a kórházba hormonvizsgálatra,hüvely uh.-on látott két domináns tüszőt!

2013. szept. 21. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!