Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha úgy alakul hogy inszemináci...

Pumba kérdése:

Ha úgy alakul hogy inszeminációval termékenyítenek meg, akkor Én-Mi választhatunk időpontot, vagy a Dr mondja meg, hogy mikor csinálja meg?

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 12:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
a doki mondja meg! ez ciklus függő! mikor milyen gyógyszert szúrit kell adni!
2013. okt. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Uh-val követi a doki,hogy hogyan nőnek a tüszőid.Nekem kellett Lh teszteket csinálni,és ez alapján határozta meg a a doki a tüszőrepesztő beadáasát,és az inszem időpontját.
2013. okt. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Manka68 ***** válasza:
100%

A ciklusod mondja meg. :-)

Hogy melyik ciklusban csinálják az függ attól, megvan-e minden szükséges kivizsgálásotok, mekkora a várólista, és persze ti is mondhatjátok azt, hogy ne novemberben, hanem decemberben legyen.

:-)

2013. okt. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Pfu akkor aztán ha erre kerül a sor,akkor elég lesz a munkahelyen beadni miért nem megyek..
2013. okt. 6. 18:59
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de nemcsak az inszeminációra kell majd elmenni. Nekem a ciklus bizonyos napjától 2 naponta kellett ultrahangra menni és természetesen mindig munkaidőben. Ez azt jelenti, hogy egy ciklusban minimum 4-5 ultrahang, az inszemináció és egyéb dolgok, pl. vérvétel. És nekünk csak a 3. sikerült. Összesen minimum 20-szor hiányoztam csak az inszeminációk miatt a munkahelyemről. És akkor még nem beszéltem az inszeminációt megelőző vizsgálatokról.
2013. okt. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És mit mondtál a munkahelyen?Mert ezt gondolom nem nagyon tolerálták..
2013. okt. 7. 15:50
 7/13 anonim ***** válasza:
Az igazat mondtam a munkahelyemen és nem volt ebből gond. Régóta ott dolgozom, elégedettek velem, várnak vissza. Azért én is megtettem minden tőlem telhetőt. Amikor csak lehetett próbáltam úgy időpontot kérni az UH-ra, hogy ebédszüntere essen, ami nálunk fél óra. Ha nem jártam meg csak mondjuk 1 óra alatt, akkor este tovább maradtam egy fél órával. Ha hosszabb program volt, pl. az inszemináció, akkor kivettem egy nap szabadságot. Egyébként kötelesek elengedni a vizsgálatokra, sőt ha hivatalosan bejelented, hogy kezelésre jársz, akkor felmondási védelem is megillet.
2013. okt. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Biztosan az inszemináció a megoldás? Mennyi ideje próbálkoztok? Valami kimutatott akadálya van annak, hogy spontán sikerüljön, vagy csak régóta vártok, és felgyorsítanátok? Én amondó vagyok, hogy ha nem vagy még nagyon benne a korban, és van esély a spontánra, inkább adjatok magatoknak még egy kis időt!

A férfiak számára is nehéz lelkileg egy inszem. No meg aztán, hadd döntse el az a kis lélek, hogy mikor költözik be, ne kényszerítsétek ide. Az persze más, ha valami egészségügyi probléma miatt ki van zárva a spontán teherbeesés!

Én is 2 éve várok babára, javasolták az inszemet, de inkább várok, mert egyébként minden leletünk rendben. Volt egy hosszú időszak, amikor nagyon kivoltam lelkileg, rágörcsöltem, nem csoda, hogy nem jött össze. Most próbálok lazulni és bizakodni, elfogadni azt, hogy ezt akarással nem lehet siettetni, mert ez nem egy projekt... Persze ez csak az én véleményem, nem ítélem el azt, aki másképp gondolja.

2013. okt. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nálunk nagy a baj..bár mihez képest..

Páromnak a spermája 5%a él,de az is lassú..így nagy az esélye hogy ez vár ránk..azért kérdezősködöm előre.hogy mi hogyan működik..Én már a lelki terroron tulvoltam mikor ezt megtudtam..most álltam fel,4 hónapomba került felállni..de úgy döntöttem nem adom fel az álmom,s ha így kell,hát legyen így gyermekem..

2013. okt. 10. 16:18
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha alacsony a spermaszám, az csak egy pillanatnyi állapot. Nem törvényszerű, hogy örökre úgy marad. Életmódváltással, több mozgással, a táplálkozási szokások egészségesebbé tételével, forró fürdők, szoros alsók kerülésével, dohányzás, alkohol elhagyásával és erre szolgáló vitaminkészítményekkel lehet változtatni rajta.

Sőt, műtéti úton is kezelhető, nézzétek meg közösen ezt:

[link]

2013. okt. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!