Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Veletek is volt már ilyen,...

Veletek is volt már ilyen, hogy azt éreztétek, h sikerült a baba?

Figyelt kérdés
Lombikos beültetésem volt és én azt érzem,hogy sikerült végre.(3.lombikunk)De a családomban mindenki olyan negatív.Állandóan felhivnak h h vagyok mi van velem,aztán közlik hogy jajj majd meglátjuk stb... Inkább ne kérdezzenek és ne hivjanak fel.Annyira rosszul érint ez a negatív hozzáállás,mikor én bízom a babáimban,hogy itt vannak velem.
2013. nov. 6. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak nem mernek előre örülni,és félnek hogy elkiabálják..
2013. nov. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
huuu kiváncsi vagyok sikerült-e tényleg majd ird meg mindenképp. Drukkolok! Sajnos én sokszor éreztem tévesen hogy sikerült.:( De a pozitív hozzáállás mindneképp fontos. Ne törödj a negatív rokonokkal. Mikor tesztelsz?
2013. nov. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2dik lanyomnal még volt 2het menstruációig de 100% ig biztos voltam, hogy babás vagyok holott nem volt tervezve! Veletlenke de egyáltalán nem bánom! 1kislanyomnal a menszi ideje előtt 3-4nappal voltam 100% ra biztos!
2013. nov. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát jövöhét hétfő környékén megpróbálom.Lehet kicsit túldramatizálom,de annyira rosszul esik.Tökre sírhatnékom van.De ha én bízom benne.... Eddig bizonytalan voltam az összes lombiknál és most hiszem,hogy itt van/vannak velem.
2013. nov. 6. 19:45
 5/8 A kérdező kommentje:
Énis azt érzem,hogy sikerült!Remélem így is lesz.
2013. nov. 6. 19:54
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi ujság kérdezö??? sikerült?
2013. nov. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szomoru vagyok.Jol éreztem elindultak a babák volt egy csomo pozitiv tesztem,csak sajnos valamiért egyik napról a másikra negatív lett.Voltam orvosnál és mondta h korai vetélésem volt:((
2013. nov. 20. 23:30
 8/8 anonim ***** válasza:

őszintén nagyon sajnálom!!

valószínű pont ettől féltettek,és ezért nem mertek előre örülni veled.

én a helyedbe nem is avatnák be senkit (max az anyukámat) amikor legközelebb mennék lombikra

2013. nov. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!