Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Tudnátok nekem írni termékenys...

Tudnátok nekem írni termékenység fokozó ajándékokat?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm szeretne babát de nem jött még nekik össze,karácsonyi ajándéknak szeretnénk neki valami termékenység fokozó amulettet talizmánt vagy ezekhez hasonló tárgyat ajándékozni.

A válaszokat előre is köszi.



2013. nov. 9. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el ha tudsz egy ásványos szaküzletbe, ott biztosan meg tudják mondani hogy minek van ilyen hatása.
2013. nov. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Orvosi kivizsgálás...? Káma Szutra?
2013. nov. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyet adsz neki ne mondd hogy erre jó, mert valószínűleg így is eléggé frusztrálja a dolog.
2013. nov. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Olyat ajándékozz, ami nem emlékezteti őt a folytonos kudarcaira. Gondolod, a nyakába akasztana valamit, ami mindennap emlékezteti arra, ami hónapok/évek alatt nem sikerül? Pont elég emlékeztető minden hónapban a menstruációja, hidd el, elég azt is túlélni. Azért ennyire ne legyél már sügér.
2013. nov. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Holdkő! Ez nem csak termékenységi problémákra jó, de segít megélni a nőiességet.

Én nem hinném, hogy egy ilyen ajándék "emlékeztetés" lenne, inkább segítség. Ráadásul vannak nagyon szép, mutatós darabok!

Ha megvan, akkor érdemes megtisztítani, alaposan lemosni, majd feltölteni úgy, hogy kiteszed a holdfénybe.

2013. dec. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!