Magánorvosoknál mennyibe kerül egy hormonvizsgálat?

Figyelt kérdés
2013. nov. 13. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Kevés magánorvosnak van saját laborja. A magánklinikákon pedig nyilvános az árlista, a honlapokon meg lehet nézni. Ezt javaslom. Úgy könnyebb kalkulálni. Az pedig, hogy mely hormonokra van szükség, mindenkinél más. Attól függ, mit keresnek.
2013. nov. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mikor CTG-n voltam akkor telefonban hallottam, hogy kb. 22.000Ft egy olyan hormon vizsgálat ami a meddőség okát keresi. Én a ctg-n ültem, és valaki éppen telefonon érdeklődött a kórházban. Ez az össze úgy jött össze, hogy x vizsgálat 1500Ft, y vizsgálat 2000Ft , z vizsgálat 1200Ft stb. Ez nem túl segítő kész válasz tudom, de hát ha.
2013. nov. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!!
2013. nov. 14. 04:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Én magánklinikára járok magánorvosom van,de a hormonvizsgálatokat kértem hogy oep finanszírozott korházban csinálják meg,mert amúgy 25-30 ezer lett volna.Ezt nem tudom és nem is akarom vállalni,mert a TB-t ha már fizetem akkor ennyit had vegyek már igénybe.Teljesen korrekt volt a magándokim ezzel kapcsolatban.Épp elég hogy magándokihoz kell járni ha baj van hogy emberszámba vegyék az embert.
2013. nov. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!