Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szegedi Kaáli Intézetről...

Szegedi Kaáli Intézetről vélemények? Lombik menete?

Figyelt kérdés

Valószleg 27-én megyek a Kaáliba. Szeretnék minél több tapasztalatot, véleményt olvasni az intézetről, az orvosokról, a kezelés menetéről...Teljesen tudatlan vagyok ilyen téren, eddig csak 2 inszemináción vagyok túl. Azt sem tudom, hogy mennyibe fog kb. kerülni. Azt tudom, hogy maga a beültetés ingyenes, de a gyógyszerek nagyon húzósak? altatásban csinálják a leszívást...visszaültetést? Stb...

Nagyon szépen megköszönném, ha minél többen írnátok:-)


2013. nov. 18. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Már elég rég volt, hogy oda jártunk, 15 éve. És messzemenőkig csak pozitív tapasztalataim voltak! A gyógyszerárak valóban húzósak voltak, akkor jött ki mindennel együtt olyan 40-50 ezerből, de ez is személyfüggő. Először fogamzásgátlót kellett szedni, ezen én is meglepődtem, de kiderült, azért kell, hogy mindent napra pontosan tervezni tudjanak. Utána kezdtem szedni a gyógyszereket, az injekciókra a háziorvoshoz jártam. A leszívás előtt párszor menni kellett ultrahangra. A leszívást altatásban csinálták, a beültetést rá két nap múlva ébren. Előtte volt pár vizsgálat. Május végén mentünk az első konzultációra, augusztusban már kismama voltam.
2013. nov. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia!Mi is szegedre járunk Zádori doktor Úrhoz.Még csak az első konzultációnk volt.Márciusba lesz az első lombik. Most még egy pár vizsgálatot kell csinálni.Most a tenyésztés lesz h nincs-e valami gomba meg rákszűrés lesz nekem.A férjemnek és nekem is menni kell h nincs e fertőző betegségünk de azt csak az antsz vizsgálhatja meg.:-SJanuárba megyek 2-3. napi ciklus vérvételre és anti müller hormont néznek(azt hiszem így hívják).Meg akkor csinálnak uh-t ezt pl csak a kaáliba csinálhatják, máshonnan vittet nem fogadják el.Azért jó Zádori mert mondta h ő nem a mennyiségre hanem a minőségre megy a petesejteknél, így kevés az esélye a túlstimulálásnak.Az első konzultáció 15ezer forint.A hormonért kell fizetni 5ezer forintot.Egyenlőre ennyiben tudok segíteni mert még Én is az elején vagyok!:-)(Úgymondt)Neked miért kell a lombik?Ha bármely kérdésed lenne írj nyugodtan!Szép napot!
2013. nov. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, szerdán megyek első konzultációra a Krizsán doktornőhöz ( a magándokim vele szokott dolgozni).

Majd írok, ha lesz fejlemény. Sok sikert, megy a drukk:-)

2013. nov. 25. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!