Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Volt Norcolut gyógyszertől...

Volt Norcolut gyógyszertől vérzésed? Neked milyen volt? Ez normális?

Figyelt kérdés

Norcolutot szedtem elhúzódó menstruációra.

A vérzésem a gyógyszer abbahagyása után hétfőn jelentkezett, nagy-nagy görcsök előzték ezt meg... Az első nap normális volt, viszont a többi nap egészen máig elég durva. Konkrétan az OB legnagyobb tamponja másfél-2 óráig bírja... :O Egyszóval a Norcolut akkora mensit csinált mint egy ház! Ez normális?

A neten olvastam hasonló problémát, ott a kérdező azt a választ kapta hogy normális, a gyógyszer erre van hogy kitakarítson...


2013. nov. 21. 09:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem többször is hozták meg ezzel a gyógyszerrel a vérzésem. Nekem is ilyen nagyon meg szokott ilyenkor jönni, még az egyik lánybúcsúmat is le kellett mondanom emiatt, mert aztán engem olyan jól "takarított", hogy három hétig véreztem.
2013. nov. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

3 hétig??!! Na ne!

És ennyire durván te is?

2013. nov. 21. 09:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, de én előtte több mint egy évig nem menstruáltam, úgyhogy volt minek kijönnie.
2013. nov. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!