Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 27 napos ciklus esetén mikor...

27 napos ciklus esetén mikor kezdjem el kenni a progeszteron krémet?

Figyelt kérdés
2013. nov. 29. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem az ovu másnapján kellett kezdeni; ovuteszttel és mikroszkóppal néztem. Én a 12-26. napig; vagy amíg meg nem jön kentem. Sok sikert!
2013. nov. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ma úgy döntöttem, elkezdem. Azt írja, hogy első pár hónapban akár folyamatosan is lehet kenni, de nem kenem, mert lehet, hogy akkor nem jön meg. Valaki írta, hogy úgy kezdte el, hogy nem is jött meg neki a mensi, hogy ez majd beállítja, így azt gondolom, hátha nekem is beállítja. Tegnap még utánaszámoltam a ciklusaimnak és rájöttem, hogy tévedtem. Váltakoztó ciklusom van, 30, 26, szinte teljesen szabályosan így követik egymást. De volt egyszer 26 után 27, aztán újra 30. Most elméletileg a 30 jönne, de megpróbálom beszabályozni ezzel. Köszönöm a válaszod, én is egyébként pont azt terveztem, hogy 12-26-ig szedem. Csak azt nem tudom, hogy a 26. napon is kenjem még? Ma vagyok a 12. napon, és ma kezdtem el. Egy napon belül is máshova kell kennem a kenőcsöt? 2-3 borsónyit ír kezdésnek alkalmanként. Belső karomra kentem.
2013. nov. 30. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!