Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Veszprém, Székesfehérvár...

Veszprém, Székesfehérvár környéki autoimmun betegek, akik gyermakvállalás előtt/után vannak, ki a nőgyógyászotok?

Figyelt kérdés

Autoimmun beteg vagyok, kisbabát szeretnék, viszont állítólag a nődokikat kirázza a hideg, ha közlik velük, hogy autoimmun a páciens. Az immunológusom mindenképpen Pestre akar továbbküldeni a Sote II.-be, egy olyan dokihoz, aki autoimmunos terhességet csak magánban vállal, 20 ezer/alkalomért.

Olvas valaki, aki autoimmunosként nem Pestre járt terhesgondozásra, és van jó dokija Fehérváron/Veszprémben, aki így is vállalta/vállalja a terhesgondozást?



2013. nov. 30. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Megkérdezhetem, hogy milyen autoimmun betegséged van?
2013. nov. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

SLE irányába tartok, éppenhogy pozitívak az értékeim, gyógyszert nem is ajánl rá az immunológusom, mondván még nincs kifejlődve egyértelműen a betegség.

2013. dec. 1. 08:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon sajnálom! Nekem Raynaud szindrómám van, illetve bekerült a képbe a szisztémás szklerózis is. De egyikkel sem foglalkozik senki. Mi is babát tervezünk, de nem akar összejönni :-( Ne haragudj, hogy a kérdésedre nem tudtam válaszolni. Szorítok nagyon, hogy Nálatok is mielőbb összejöjjön a baba!
2013. dec. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, én Tb-án szültem és igazából a kutya se foglakozott vele, hogy autoimmun beteg vagyok. legalább is a nődokit egyáltalán nem érdekelte. Én az autoimmun betegségemmel kapcsolatban az ORFI-ba járok és oda jártam terhesen is. Terhesség előtt ott kértem "engedélyt" az orvosomtól. Viszont járok Bp-re nőgyógyászhoz, aki a SOTE II-n dolgozik és úgy tűnik nekem, hogy ő tényleg jobban képben van a terhesség és autoimmun betegség kapcsolatában. Második terhesség kapcsán került szóba és pl. mondta, hogy az autoimmun betegeknél a tapasztalata szerint gyakoribb a koraszülés (azért ne ijedj meg 35. hét körülre gondolt). Nálam mindenesetre igaza lett. Amúgy ide járok: [link] a Cseh doktornőhöz.
2013. dec. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!