Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Petefészekciszta leszívása...

Petefészekciszta leszívása után mennyit javasolt várni babatervezésnél?

Figyelt kérdés

2014. jan. 2. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem petefészket roncsoló a ciszta, akkor nem hinném, hogy nagyon várni kéne.

Nekem mikor lombikon a petesejt leszívás volt, akkor találtak egy cisztát, amit ott rögtön le is szívtak. Rá kb. 1 hétre pedig visszaültették a megtermékenyített petesejtet...szóval sokat nem vártak :)

2014. jan. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi is lombik előtt vagyunk, de ciszta mellett nem kezdenek bele.
2014. jan. 2. 16:09
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha spontán teherbe esel, akkor ne várj....lehet nem lesz könnyű, nincs mire várni.......
2014. jan. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia Kedves kérdező. Én nem tudok erről sok mindent, de ha te igen akkor válaszolhatnál. Mert nekem évek óta tele van a petefészkem cisztákkal, és lombikot szeretnék. Akkor ha jelentkezem rá akkor beültetés előtt leszívják a cisztákat akkor is ha PCO-m van már régóta? Mert a többi orvos nem nagyon csinált semmit, se gyógyszert se tanácsot nem kaptam. Köszönöm szépen és minden jót nektek. Sikeres babavárást.
2014. jan. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Nem tudok neked érdemben válaszolni, mert nem is merem a PCO-t. Keveset tudok róla, így okoskodni nem akarok, nekem cisztám nem volt sosem, ez az első (remélem, utolsó is). De ezen az oldalon is találsz sok infót a témáról, és biztosan vannak, akik hasonló cipőben járnak, mint te. De a legjobb lenne, ha találnál egy lelkiismeretes orvost, aki megfelelő módon tud tájékoztatni, tanácsot adni, segíteni. Kívánom a legjobbakat!

2014. jan. 3. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!