Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Miért nem leszek terhes? Már...

Miért nem leszek terhes? Már 1,5 éve próbálkozunk, de semmi. Mind a kettőnknek az előző kapcsolatából van gyereke.

Figyelt kérdés
voltam a nyáron orvosnál,kiderült nincs peteérésem,ez akkor helyreállt,de baba nem lett mégse.ez még a nyáron volt,nem mentem orvoshoz azóta.hogy lehet hogy nem vagyok babás?
2014. jan. 3. 14:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Folyton hasfájás,elméletileg nincs cisztám se,jó a pajzsmirigy értéke is..
2014. jan. 3. 14:09
 2/13 anonim ***** válasza:

Akkor helyreállt a peteérés, és azóta figyeled folyamatosan?

Inzulinrezisztencia?

Párod volt dokinál?

Vércsoport összeférhetetlenség?

2014. jan. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Folyton hasfájás- belgyógyászaton mit mondtak rá?
2014. jan. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Refluxos vagyok egyébként,nem voltam belgyógyászazon,anno se találtak semmit.inzulin vizsgálat nem volt.az első gyerek simán lett!mi történt?
2014. jan. 3. 14:17
 5/13 A kérdező kommentje:
A páromnak is van 2 gyereke.
2014. jan. 3. 14:18
 6/13 anonim ***** válasza:
Az hogy van már gyerkőcötök tök jó, de nem jelent semmit, hisz évek alatt változhat a szervezet.
2014. jan. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Lehet IR-es lennék?híztam hasra,magas a vérnyomásom,alacsony a jó koleszterin szintem kicsivel
2014. jan. 3. 14:27
 8/13 A kérdező kommentje:
Ir vizsgálatot hol lehet kérni?háziorvos,nőgyógyász?
2014. jan. 3. 14:46
 9/13 anonim ***** válasza:
73%

IR vizsgálatot szakorvos írhat ki: nőgyógyász, vagy endokrinológus. Érdemesebb az utóbbihoz menni, mert a nőgyógyászok többsége nem ért a hormonokhoz, és nem tudja megfelelően kiértékelni a leleteket. Érdemes lenne egy 3. és 21. napi hormonsort is csináltatni.

Az, hogy már van gyereked, nem jelent semmit, azóta változhatott a szervezeted, és ahogy írtad (hasi hízás), változott is.

2014. jan. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Az hogy egy párnak nem jön össze a gyerek, egy dolgot jelent: valamiért nem kellene hogy legyen nekik. Sorry, lehet pfujolni és lepontozni, de attól még igaz
2014. jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!