Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Segítség! Most már komolyan...

Segítség! Most már komolyan kezdek megijedni.4 hónapja próbálkozunk babával. Még nem sikerült, de nem is ez a lényeg. Most tartok a ciklusom 7. napján, erős barna folyásom van a 4 nap óta. Előtte ilyen még sosem volt. Volt már ilyen valakinél?

Figyelt kérdés
+0 napra jött meg a menzeszem, a tesztem negatív volt, szóval terhesség kizárva!

2014. jan. 19. 09:47
 1/6 A kérdező kommentje:
30. napra
2014. jan. 19. 09:48
 2/6 anonim ***** válasza:

Javaslom mond el a nőgyógyásznak, a barna folyás utalhat progeszteronhiányra, ami pedig vetélést okozhat ha teherbe esel.

De ez könnyen orvosolható, egy vérvétel kideríti.

De az is lehet hogy még a fogamzásgátló zavarja be a ciklust.

2014. jan. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki magad.Én is azt tettem 4 hónapi próbálkozás után,hála istennek minden rendbe nálunk,még nem sikerült,de nem adjuk fel.Ami a lényeg nem kell megijedni akármiket írnak neked,mert mindenkinél mást jelent a barnás vérzés,lehet probléma is,de az is lehet,h simán ki tudod hordani.Szerintem nem vagy terhes,lehet megfogant és nem ágyazódott be,de lehet tul korán teszteltél,az is lehet progreszteron-od tul magas vagy alacsony,de arra is van gyógyszer.Én megfogadtam,h csak az orvosomra hallgatok nem laikusokra.Szóval fel a fejjel és irány a doki :)
2014. jan. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok orvos, de szerintem a progeszteronhiány a ciklus második felében okoz barnázást. Amikor nekem rendkívüli barnázás-rózsaszínes vérzés volt, akkor méhgyulladásom volt. Semmi mást nem tapasztaltam emellett, nem fájt, nem volt érzékeny, abszolút semmi. Szerintem menj dokihoz, jobb ha lát, és ad gyógyszert, ha kell.
2014. jan. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor elvileg most volt meg.A barnázás még simán lehet a menzesz miatt.Nekem szinte mindig ilyen a menzeszem.Első 3 nap erős.utána 2-3 nap barnázás,ami fokozatosan csökken.
2014. jan. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Esetleg nem vagy gyulladásba felfázás? A terhesség kizárt 7-ik napon.
2014. jan. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!