Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nektek mi a velemenyetek errol?

Nektek mi a velemenyetek errol?

Figyelt kérdés
Miert van az hogy aki tenyleg szeretne babat annak nem jon ossze honapokon keresztul probalkozva es semmi :/,es aki meg nem szeretne annak egybol oszze jon :(....ez olyan idegesito :/ Szerintetek nem?
2014. jan. 28. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%
És van a harmadik csoport, ahová szerencsére mi is tartozunk, akinek minden oka meg lenne arra, hogy éveket kelljen várni és sikerült az első hónapban, szerencsére. Minden ember más, és mindenkinek más a sorsa is. Én évekig úgy éltem, hogy ha majd gyereket akarok, vértezzem fel a lelkem, mert évekig fog tartani, a páromnak már megismerkedésünk elején elmondtam ezt, és ezzel együtt fogadott el, és úgy is álltunk neki, hogy türelem, türelem, gondolhatod, mit éreztem, mikor azonnal sikerült. A korábbi évek aggodalmai, félelmei, mind egyszerre jöttek ki rajtam, napokig sírtam. Mindenkinek meg van a maga keresztje, hol a várakozásban, hol a sikerben. Nem a másik ember életét éljük, hanem a sajátunkat. Jellemépítő kihívásokat támaszt az élet, az már igaz.
2014. jan. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom .. mi szerettünk volna mind a kétszer gyermeket és mind a kétszer elsőre sikerült teherbe esnem.

Akkor mi a 3. csoportba tartozunk, ami nem létezik?! Vagy most ez hogy van?

2014. jan. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Nyilván azok szerint idegesítő, akiknek nem jön össze. De itt vagyok én, a másik oldal, aki nem tervezte, mégis elsőre összejött megszakításos módszerrel, menzesz 6. napján, és már nagyon elegem van abból, hogy szinte sajnálják tőlem a gyereket, csak mert nekik nem jön össze egyből! Sajnálom, tényleg el sem tudom képzelni, hogy mennyire fájdalmas lehet, hogy évekig várnak a babára, de én erről nem tehetek, és ha lehetne valamilyen módon segítenem, petéket adnom (tudom hülyeség), bármit, akkor megtenném, hogy másoknak se legyen rossz, de hogy azért kapok én rosszalló tekinteteket, megjegyzéseket sokszor, mert egyből összejött, az nekem is fáj. Nagyon sokan megszóltak az évek alatt, hogy BEZZEG NEKI sikerült, pedig még csak 20 éves volt, nem akarta, meg sem érdemelte, bárcsak nekem lenne, és neki nem, és még hasonló jelzők ismerősöktől, idegenektől, fórumozóktól. Ismétlem, nem tehetek róla, ugyanúgy imádom a gyerekemet ahogy ők fogják a sajátjukat!
2014. jan. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen ez az, de felesleges ezen gondolkozni mert ilyen az élet. Sok igazságtalanság van, van aki meg minket irigyel másért.

Mindenkinek meg van a maga keresztje, ezen kivül hogy mi 5 éve várunk babára minden más szempontból irigylésre méltó az életem, nekem sajnos ez az egy amiért meg kell küzdenem. Nem agyalok olyan dolgokon hogy másnak miért, mert ezen nem tudok változtatni azon agyalok és dolgozok hogy végre teljesüljön a vágyunk.

2014. jan. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ez a két véglet, amiről írsz. A párok nagy részének néhány hónap alatt sikerül, akik meg nem akarnak gyereket, azoknak a nagy része nem is lesz terhes, mert védekezik rendesen. Hidd el, nem az a gyakori, amiről írsz, csak azok kerülnek előtérbe, mert ahol nincs probléma arról nem beszélnek annyit, arról nem írnak ki pl. itt kérdést. Mondom ezt úgy, hogy mi is 6 évet vártunk a babára.
2014. jan. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
en arra ertettem hogy aki nem is szeretne egyaltalan es meg van olyan is hogy vedekeznek es megis terhes lesz...en erre gondoltam.es gratulalok annak akinek osszejott eddig.
2014. jan. 28. 13:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Élet semmiben és senkivel nem igazságos, van aki könnyen esik teherbe, de mondjuk már 10 éve nemélnek a szülei.
2014. jan. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem az, hogy ezen totálisan fölösleges kattogni, csak saját magadat hergeled vele.

Attól, hogy másnak mi van vagy mi nincs, attól neked nem lesz se jobb, se rosszabb, nem változtat a helyzeteden.

Ez kb. olyan, mintha valaki azon idegeskedne, hogy Julisnak miért van göndör haja, mikor ő utálja, neki meg miért nincs, pedig szeretne.

Szóval tök értelmetlen ezen agyalni.

Szerintem.

2014. jan. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vagy vannak az olyanok mint én,akik nagyon szeretnenk babat, elsore osszejon, 4 hét föld felett lebegős boldogság és jon a feketeleves, kiderul,hogy nem életképes. Hidd el, senkinek nem kivanom, hogy ezen keresztulessen...amikor mindennel jobban szeretned ot, de el kell vetetned mert nem el... Mi most megint várunk, aztán ki tudja mikor jon ossze.... De ugy vagyok vele, hogy az elet valamiert ezt adta, meg kell tanulnom ezzel egyutt elni es elfogadni, hogy ez van... Es remenykedni, es halat adni azert amim van!
2014. jan. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát ez elég szívás a élettől sőt gusztustalan ,akinek lesz babája és nem szeretné ,aki meg nagyon annak meg nem jön össze!!

Pl nekünk van már egy fiunk és egy lányunk és ugy döntöttünk szeretnék nagycsalád lenni igy 3. babyt is!!

Február 10-re Nem várom !!

Remélem összejött!!!

2014. jan. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!