Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Jó nőgyógyász Nyíregyházán?

Jó nőgyógyász Nyíregyházán?

Figyelt kérdés
A jó nálam azt jelenti, hogy türelmes,válaszol a kérdéseimre, megértő. Lelkileg nagyon össze vagyok törve, nem merem kitenni magam az SzTK-s flegmázásnak.

2014. febr. 10. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Dr. Pethő Györgyöt ajánlanám.

Én először a tinédzser ambulancián találkoztam vele 16-17 évesen, és már akkor megjegyeztem, hogy milyen türelmes és megértő, nem úgy mint a többi ott rendelő orvos. Aztán mikor évekkel később terhes lettem, körbekérdeztem az ismerőseimet, hogy ők kit ajánlanak. És sokan őt ajánlották. Így én hozzá jártam terhesgondozásra, és nála szültem (eü. okok miatt programozott császár volt).

Szerintem megfelelne az elképzeléseidnek, nagyon jó orvos, én maximálisan meg voltam vele elégedve.

2014. febr. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Dr. Molnár Balázs
2014. febr. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Dr Orosz László

Sok pénz, de nagyon nagy tudású

2014. febr. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valaki tudja Dr. Kertes János telefonszámát?
2014. febr. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dr Ivancso Béla
2014. febr. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ivancsó Béla a vetélésemkor kiábrándított. Elhiszem,hogy a terhességek 25 %-a marad meg,meg neki rutin, de nekem egyáltalán nem az volt. Plusz nincs arc mimikája, nekem vele nagyon rossz. Mindenről úgy kellett faggatni. Berendelt uh-ra a kórházba, közben ő nem jött el. Felhívtam, hadovált, hogy menjek holnap. Itt megszakadt vele a kapcsolatom. Petróczy Ottó lelkesebb, bár ő egy laparoszkópos petevezeték átjárhatósági vizsgálat tarifáját kerek-perec megmondta, hogy 80.000.- Ft, és ez nem szimpatikus, így szülés előtt is be fogja vágni,hogy 300.000.-?! Molnár Balázst lehet "kipróbálom", őt sokan dicsérik és eddig nem hallottam róla, hogy anyagias.
2019. aug. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!