Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Holnap átjárhatósági. A...

Holnap átjárhatósági. A félelmem leírhatatlan. Légyszi pozitív tapasztalatokat. :- ( ugye nem lesz annyira borzasztó?

Figyelt kérdés
2014. febr. 11. 18:42
1 2
 1/17 anonim válasza:
Abszolút nem kell tőle félni,kibírható.Semmit nem fogsz érezni,gondolom altatnak.Ne izgulj! Minden rendben lesz.
2014. febr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem altatnak..Én még nem is hallottam hogy vhol altatnànak..:-(
2014. febr. 11. 18:59
 3/17 anonim válasza:
Engem altattak,vagyis bódítottak.Azt hallottam,hogy egyébként így is kibírható,inkább kellemetlen lehet.Szorítok Neked!Én jövő héten megyek laparoszkópiára.Az is elég rossz lesz,ott már mélyen altatnak.
2014. febr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
sajnos már nem sok helyen altatnak én most találtam egy orvost aki a János kórházban altatással is csinálja ha ugy kérik de elötte magánba a rózsa medical centerbe kell menni hozzá. Régen simán lehetett kérni altataást, ha nekem muszáj lesz megcsináltatni (remélem nem) én csak ugy megyek el rá. Sokan azt mondják nem vészes, de azért azt mindenki bevallja hogy nem kellemes. Akinek meg van elzáródás annnak igenis fáj.
2014. febr. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én is szorìtok Neked..:-)
2014. febr. 11. 19:05
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem altatnak,sogornömnek volt 2 hete sajnos neki nem sikerült egyebb okok miatt na de hogy meg nyugtassalak azt mondta picit kellemetlen érzés, meg maga a szituáció de nem vészes utána van mensi szerű görcs amikor az a kontraszt anyag távozik és igazából ennyi az nap bent tartották megfigyelésen és haza is engedték! Nyugi nem fog fájni és minden rendben lesz! :-) sok sikert
2014. febr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok azt elfelejtettem hogy előtte azért be vehetsz valamit amitől picit meg nyugszol ha ennyire tartasz tőle:-)
2014. febr. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Annyi a lenyeg, hogy bármit mondanak, be idegesitsd magad. Mi vártunk egy páran, az egyik lánynak mar másodszor volt, na es hat o mindenféle horrorsztorikat meselt, hogy mennyire fajt. Ezért ugy mentem be, hogy egy zabszem nem fért a fenekembe, igy lazítani sem tudtam. Na igy tényleg sz*r volt :)


Amúgy nagyon nem volt kellemes (mint egy nagyon durva menstruacios görcs), de mindkét oldalon el volt záródva a petevezetékem. Akinek minden oké, annak nem fajt :)

2014. febr. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
Első vagyok,én is tényleg félek,mert nem jön a baba,mindenfélét csináltak már,de mindketten tökéletesen rendben vagyunk a párommal.Most a Kaáli még ezt kérte.Aztán meglátjuk. :-(
2014. febr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hàt sajnàlom hogy Neked is ezt kell àtéld, de a szent célért mindent..csak ne lenne ennyire nehéz lelkileg..
2014. febr. 11. 19:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!