Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Budai Meddőségi Centrumban...

Budai Meddőségi Centrumban melyik orvoshoz jártok?

Figyelt kérdés
Írjatok légyszi minél több véleményt, olyan elveszett vagyok ott. Semmi nem megy zökkenőmentesen.

2014. márc. 1. 11:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Énn Zeke doktor úrnál vagyok a "sima" nőgyógyászom ajánlotta őt mikor kiderült hogy lombikoznunk kell. Én meg vagyok elégedve vele, nem egy bűbáj a stílusa, de normális és szakmailag a topon van. Amiket korábban olvastam róla, hogy bunkó, hát velem még sose volt az, de tény hogy nagyon leterhelt és van mikor 2 perc alatt már "ki is dob" a vizsgálóból. Emiatt néha a magánrendelésére megyek, ott azért mindig szán időt az emberre.
2014. márc. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Mays ***** válasza:
89%
Én jártam a Skriba Eszterhez és a Zekéhez is. Mind2-vel az a tapaszalatom, h a Bmc-ben gyorsan elintéznek és néha elég nyersek is tudnak lenni. A magánrendelésükön mind2-en tünemények. Persze írhatnám, h a pénz...de talán nagyobb hangsúly van az időn, amiből a BMC-ben hijján vannak. Én akkor és most sem haragudtam meg egyikre sem, mert tudom, hogy nem egyszerű nekik sem eléggé túljajszoltak és én hálás vagyok nekik, hogy ezt a hivatást választották és sokunknak segítenek. Mindenki gondoljon arra, hogy nem barátkozni járunk oda.
2014. máj. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!