Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szegedi Kaáli Intézetben ki...

Tasli kérdése:

Szegedi Kaáli Intézetben ki járt Dr. Szöllősi Dalmánál és milyenek a tapasztalatai?

Figyelt kérdés
1 hét múlva lesz a konzultáció, utána mennyi idő, mire a kezelést elkedjük? Csak a beültetés jöhet szóba :(

2014. márc. 24. 05:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia..Ő új doki a kaàliba, eddig Vàsàrhelyen rendelt mint nőgyógyàsz..Ott a legjobbak közt tartottàk szàmon, gondolom hogy ez itt sincs màsként..Egy biztos.Apukàja az andrológiàn van a női klinikàn, és szerintem az egyik legjobb doki..Személyes tapasztalat alapjàn..Miért nem mehetsz inszemre? Mi a probléma?
2014. márc. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jah és nekem konzi utàn 8 hónapra tudtak időpontot adni a kaàliba, de szerintem ez doki , és probléma függő..
2014. márc. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnos a petevezetékkel vannak gondok, ezért minden más ki van zárva :(

Remélem, hogy nem kell még 8 hónapot várnom, már 3 éve várok, és csak nemrég derült ki, hogy mi a gond.

2014. márc. 25. 05:53
 4/5 anonim válasza:

Szia!

Én most vagyok túl egy újabb sikertelen beültetésen és legközelebb nekem is a doktornőhöz kell mennem. Írnál róla, hogy milyen tapasztalataid voltak? Mikor kezdhettek?

Köszi előre is a válaszod!

2014. ápr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia! Sajnos még ott tartok, ahol a múltkor is, azaz járom a dokikat a férjemmel, mivel mindenből friss eredmény kell.
2014. ápr. 23. 05:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!