Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 4 érő tüszőből 4 nagy ciszta...

4 érő tüszőből 4 nagy ciszta lett. Nagyon el keseredtem! Jártatok már így?

Figyelt kérdés

Clostit szedtem 1x1 et. Lettek is szép tüszőim 10. nap uh nézte a doki. 12. napon le is esett a hőm és együtt is voltunk. Erre ma megyek a dokihoz ellenőrző uh-ra és ott van mind a 4, de már 30 és 24 mm-es ciszta. 8 éve szeretnék babát. Már kezdem feladni.

Ti jártatok már így?



2014. márc. 28. 13:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hát ez clostynál előrfordul sajna. 3. napi hormonsorod milyen volt? Terheléses cukor és inzulin vizsgálat?
2014. márc. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tudom mire gondolsz! Igen pcos, ir és pm alulműködésem is van. De a múlt havi vérvételem már tökéletes lett ezért kaptam a clostit, meg ciklus 2. felében utrot, hátha attól sikerül. Még soha nem volt cisztám.
2014. márc. 28. 13:31
 3/15 anonim ***** válasza:
74%

diéta? mozgás? gyógyszer? ellenőrizték már az eredményeket, hogy van-e javulás?


nem akarlak elkeseríteni, de nekem egyébként tankönyvi ciklusom volt mindig, de amíg az inzulin-cukor-pajzsmirigy nem jött rendbe, a closty csak irdatlan nagy cisztákat csinált. (mi is nagyon sok évet vártunk, ebből elég sok időt pazaroltam el így)

Ha rendeződnek a dolgok, akkor lesz spontán peteérés, és nem is feltétlenül kell a closty

2014. márc. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Uh-val követték a peteérést? Lehet túl hamar kezdted az utrot mikor még nem repedtek meg a tüszők?
2014. márc. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Naombika ***** válasza:
74%

Sajnalom Kerdezo! Azert ne add fel!!

Emlitetted hogy szepen le is esett a hod, utana fel is emelkedett es fent is maradt? Vagy csak a leeses volt meg?

2014. márc. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok köszönöm hogy írtatok. Most igyekszem válaszolni:

Tartom a 3-as kezelést, már majdnem 1,5 éve, már fogytam 16 kilót és az eredményeim 2-3 hónapja már jók, az utolsó vérvételem pedig a doki szerint tankönyvi lett.

Igen követték uh-n, ezért tudom, hogy 4 érő tüszőm volt és egyik sem repedt meg. Az utrot pedig még csak ma kezdem az orvos javaslatára.

Nem csak leesett a hőm, hanem fel is ugrott: [link]

2014. márc. 29. 09:48
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Én nem vagyok orvos, de ha mindig ugyanakkor méred a hőd, bizony volt tüszőrepedésed :)))Én azt tanácsolnám neked hogy ma is bújjatok össze :)) drukkolok értetek!
2014. márc. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. márc. 30. 11:08
 9/15 Naombika ***** válasza:
100%

Drukkolok kerdezo!

En azt hittem ha felmegy a ho es fent is marad akkor tuti a tuszo repedes...

2014. márc. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Neked is köszi! Eddig én is ebben a tudatban éltem! Hát mégsem így van! Majd meglátom, mi lesz a vége. Egyáltalán nem reménykedem ebben a ciklusban, már csak várom, hogy túl legyek rajta. Következő ciklusban pedig kikönyörgök egy tüszőrepesztő injekciót, hátha az segít. [link]

Egyébkén a görbém ugyanolyan mint szokott lenni!

2014. márc. 31. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!