Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Utolsó mensim késett 5 napt...

Utolsó mensim késett 5 napt márc.24-én megjött 28. -ra elmult. Alig múlt el görcsöl a hasam. Lehetséges hogy az utolsó ciklusomban később volt peteérés, ezért késett de megfogant?

Figyelt kérdés
2014. márc. 31. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha rendesen volt mensi akkor nagyon kicsi az esély,hogy baba legyen a dologban!de ha bizonytalan vagy Csinálj tesztet!
2014. márc. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem hiszem...hiába a késés ha vérzés követi az semmilyen esetben sem jó jel :-( csinálj egy tesztet hogy biztosra menj... és keress fel egy nőgyógyászt mert lehet gyulladás bujkál benned és ez okozhat szokatlan mensit és a görcsöket!vigyázz magadra :-)
2014. ápr. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat :) nem csinálok tesztet, eleget csalódtam... várok még egy keveset az orvossal, viszont kamillafürdöt lehet bevehetek, ha tényleg gyulladás lenne.. Képzeljétek kb 2 éve elmentem nőgyógyászhoz, nagyon szúrodott a jobb oldalam. Vakbélre ill. Petefészekre gyanakodtunk. Volt Uh, vérvétel, megvizsgált a doki is... És csak a vérből annyi derült ki hogy gyulladás van, de nem tudja mi okozza... Na akkor kaptam vmi bogyót és azóta nem volt gondom...
2014. ápr. 1. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!