Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nemsokára megyek a 8. lombikos...

Nemsokára megyek a 8. lombikos beültetésre. Mit tegyek másként, hogy sikerüljön? Sikeres lombikosok, főleg akinek fagyasztottból sikerült, kérlek írjatok!

Figyelt kérdés
Eddig 1 friss és 6 fagyasztott beültetésem volt. Az 5. fagyasztottból elindult a terhesség, csak a 7. héten elment a baba. Szedek: C, D vitamint, terhesvitamint + folsavat, Aspirin Protecet, méhpempőt. Azt mondták nem számít a fekvés (amikor az 5. beágyazódott, akkor pl. egy fél napot sem pihentem...). Kinek mi vált be? Még 2X2 embrióm van lefagyasztva, szeretném ha végre sikerülne. A lombikra a párom miatt van szükség, nálam rendben vannak a dolgok. Előre is köszi!
2014. ápr. 8. 10:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi baja a párodnak? egész biztos, hogy nálad minden rendben.
2014. ápr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Kivizsgáltak, volt: méhtükrözés, genetika, teljes immunológia, összeférhetetlenség, véralvadási vizsgálat, pajzsmirigy, cukorterhelés, szóval mindenféle és minden negatív. A ciklusom rendezett, van peteérésem is.

A páromnak nagyon kevés és lassan mozgó spermaképe van, aminek nem tudják az okát, mert genetikája és hormonjai rendben.

2014. ápr. 8. 10:48
 3/14 anonim ***** válasza:

a cukorterheléssel volt inzulin is? pajzsmirigynél mit néztek? Tsh, vagy mást is? D-vitamin szintedet nézték?


nekem kifejezetten nem ajánlotta a doki a fekvést, amikor sikerült, akkor aznap pihentem (elég messze lakunk az intézettől, így 2,5 óra autóval oda és vissza is), utána már nem. de hogy akkor mitől sikerült, előtte meg miért nem? hát ki tudja...

megyünk majd vissza nemsokára (tesó-ügyben), jó lenne tudni, mi segített.

2014. ápr. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
D-vitamin szint is rendben, pajzsmirigynél több mindent néztek nemcsak a TSH-t. Az biztos, hogy feküdni én se fogok, a lényeg inkább a stresszmentességen van szerintem.
2014. ápr. 8. 11:09
 5/14 anonim ***** válasza:

Nagyon drukkolok, hogy sikerüljön, így ismeretlenül is!


Beültetés után én ugyan feküdtem, sokat aludtam, de amit nem soroltál fel, és csináltam, az a következő: sok-sok folyadék (csak szénsavmentes ásványvíz)legalább napi 4-5 liter, sok-sok fehérje (sajt, túró, de én "gyúrós" turmixot is ittam napi 1-et), valamint nem tudom, kapsz-e helyi progeszteron pótlást (biztos), de ha az Crinone, akkor az új felhelyezése előtt mindig

kiöblítettem a régi maradékát, hogy jobban fel tudjon szívódni az újabb adag.

2014. ápr. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem, hogy nekem a prolaktinom volt előtte az egekben, ha esetleg ez kimaradt volna a kivizsgálásból, érdemes lenne utánanézni. Gyógyszerrel 1 hónap alatt rendbehozták, utána sikerült.
2014. ápr. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A prolaktinom jó, határértéken belül van. Köszi a tippeket.
2014. ápr. 8. 12:06
 8/14 anonim ***** válasza:

Én rengeteg folyadékot ittam, és eszméletlen mennyiségű fehérjét. :) Illetve csak aznap pihentem, már másnap normál életet éltem, nyilván a nagy emelgetéseket és cipeléseket mellőztem. Nekem azt mondta a dokim h sokan ott szúrják el, h 2 hétig az ágyból se kelnek ki, holott a vérkeringésnek a méhben ez nem tesz jót.


Sok sikert! Majd írj, hogy mi újság. :)

2014. ápr. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az, hogy hatáértéken belül van a rolaktin még nem jelenti azt, hogy jó.

Inzulin terhelésed milyen lett?

2014. ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
igyál 1 dl vörösbort beültetés után ciklus elejétől, első felében növeli a méhnyálkahártyát beültetés után segít a megtapadásban. én is ittam, lombikos dokim tanácsára :)
2014. ápr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!