Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2014. 06. 01-jén jött meg utoljára, elmentem orvoshoz és azt mondta, hogy nem lát babát, de már két tesztet is vettem és behúzta a 2 csíkot! Majd 1 hét múlva visszamentem ismét csináltam tesztet és ott is 2 csik volt! Majd látott petezsákot 6 hetes vagyok (állítólag) és csak 6mm-es, és nem látott benne embriót.Két napra rá bevéreztem ( barnás darabos) most meg, mintha megjött volna, igy ma visszamentem és mondta, hogy állítólag elvetéltem, és csinált hüvely Ultrahangot, amin még a petezsák ott volt ugyanúgy! Elküldött HCG-re amin ez állt: HCG eredmény/egység 1690, 00 U/L és referencia nem terhes esetén: <5 U/L! Szerintetek mi történik?

2014. ápr. 16. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:

még csak 4. hó van, gondolom 3 hó 1-ét akartál irni... :-)

Elöfordulnak olyan erös vérzések is ami mellett még megmarad a baba, gyakori pl a vérömleny a méhben igy az elején az is vérezhet. Ha hamarosan lesz szivhang akkor éö terhesség ha nem akkor sajnos kaparni kell, mert nem ürült ki spontán.

2014. ápr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bocsi, elírtam 03.01-jén jött meg utoljára! :)

És a vér eredményem nem tudod, hogy mit jelent?

2014. ápr. 16. 16:03
 3/7 anonim ***** válasza:

5 U/L alatt nem terhes

a te értéked efölött van! :)

Mit nem értesz?

De ha már ott voltál, miért nem kérdezted meg a dokid, hogy mi van?

2014. ápr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Először mentem a Dokihoz és ő adott sürgősivel beutalót a ver vételre és hozza majd kedden kell visszamennem és ott semmit nem mondtak nekem :S csak,hogy majd a Dr. elmond mindent csak ideges vagyok, hogy mi lett az eredményem :)
2014. ápr. 16. 16:38
 5/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

A vérvételed szerint terhes vagy, de sajnos ez nem mutatja meg, hogy élő-e. Az értékből nem igazán lehet következtetni, nagyon nagy eltérések lehetnek azonos korú terhességeknél még ugyanannál a nőnél is. Pár nap múlva újra kéne hcg vérvételre menni, és ha szépen emelkedik, akkor él a baba, ellenkező esetben sajnos nem. A HCG nem azonnal ürül ki a szervezetből vetélés esetén, hanem folyamatosan csökken.

Szorítok neked!

2014. ápr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Kicsit jobb lett a kedvem, és bizom a legjobbakban :)
2014. ápr. 16. 19:22
 7/7 A kérdező kommentje:
Ma voltam orvosnál és 7-8 mm-es petezsákot látott megint, de embriót még most sem! A héten megyek ismét HCG-re, de ma van a 10.nap, hogy vérzek, de nem ürültem ki egy kicsit sem mivel minden változatlan! 3 hét múlva ismét vissza kell mennem!
2014. ápr. 22. 13:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!