Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Menstruációm meg jöhet még...

Menstruációm meg jöhet még 28. ára?

Figyelt kérdés
16.án volt a két menstruációm között a 21.nap azóta néha görcsölök és néha fáj alul a hasam azt hiszem mindig h meg jön de még semmi tudom hogy a 2 menstruáció között 28 nap van de ez még is olyan furcsa fáj a derekam és a melbimbom is ami egyébként amikor megjön mindig fáj . semmi rosszul létem nincsenek meg semmi csak ez a furcsa érzés szerintetek ez mi lehet ?
2014. máj. 19. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Tesztet csinaltal?Ha terhes vagy,az mar megmutatja
2014. máj. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem szeretnék tesztet csinálni 16 vagyok :(
2014. máj. 19. 18:24
 3/3 Manka68 ***** válasza:

Én egy kicsit összezavarodtam...

Tehát 16-án (most pénteken) voltál a 21.-ik ciklusnapon. Elvileg akkor 25-én kellene megjönnie a mensesednek. De mi a kérdés? 16-án szexeltél valakivel, és most fáj a derekad, a mellbimbód? Vagy simán csak fáj azóta?

Ha volt szex, és rendesen védekeztetek, nem lehetsz terhes, felesleges tesztelni. Ha nem volt szex, akkor szintén. Ha volt szex, és nem védekeztetek, akkor vagy teherbe estél, vagy nem, ezt majd akkor tudod meg, amikor meg kellene jönnie, és nem fog. Akkor lesz érdemes tesztelni a korodtól függetlenül. Ha babás lettél nem fog elmúlni attól, ha nem tesztelsz, legfeljebb később tudod meg.

A fájdalom nem jelent semmit, legfeljebb ha nagyon kellemetlen, mert az lehet attól is, hogy elkaptál valamilyen fertőzést. Ebben az esetben dokihoz kell menni, magától nem múlik el. Terhesség jelei ilyenkor még nincsenek, (ha babás lennél) biztosan nem attól fájsz.

Vagy akár az is lehet, hogy nincs semmi bajod, csak 16 éves vagy, változnak még a hormonjaid, a szervezeted pedig így reagál.

Idővel kiderül minden. :-)

2014. máj. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!