Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hányadik hétig derülhet ki,...

Hányadik hétig derülhet ki, hogy a petesejt osztódott és 2 baba lesz?

Figyelt kérdés

2014. máj. 21. 09:40
 1/9 anonim ***** válasza:
8. hét után már egyértelmüen látszani sé szokott és a szivhangból is ketö van, szivahnag a 6. hét után van sokszor már akkor észre veszik.
2014. máj. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
de azz egypetéjű ikrek ritkábbka mint akét petéjűek tehát ha iker tehesség akkor nagyobb rá az esély hogy két petesejt érett meg és termékenyült meg.
2014. máj. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
erre pontosan nem tudok válaszolni, de én 8 hetesen voltam először ultrahangon és ott mondták, hogy ikrek lesznek, és hozzátette a szonográfus, hogy általában a 8.hétig szokott felszívódni az egyik, így nagy esélyem van arra hogy megmarad mind a kettő Már 7 évesek lesznek a nyáron :)
2014. máj. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én most 2 petéjű ikrekkel vagyok a 7. hétben, érdekelt, hogy esetleg még egyikük osztódhat-e.
2014. máj. 21. 12:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát az már nem.
2014. máj. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát erre nagyon kicsi az esély, és már megtörtént volna elöbb.
2014. máj. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor megnyugodtam, arik vagytok!
2014. máj. 22. 12:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy kétpetéjűek? Valaki még születés után se tudja, nemhogy 7. héten.


(nekem egyértelmű, mert vegyes párosom lett)

2014. máj. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia Kedves utolsó!


Kaális babák, 2 petesejtet kértünk vissza, innen tudjuk, hogy kétpetéjűek.

2014. máj. 30. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!