Mastodynon cseppek?

Figyelt kérdés
Régóta nem olvashattuk véleményeket erről a készítményről, kíváncsi lennék, hogy mostanában szedte e valaki rajtam kívül, és hogy milyen eredménnyel.

2014. júl. 22. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:

3 hónapig szedtem. A kicsit magas prolaktin szintemből nagyon magasat csinált. Pedig doki javasolta, mielőtt felírta a Bromocriptint.


Nem mellékesen baromi rossz íze van.

2014. júl. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsőhöz csatlakozom, hasonló hatást váltott ki nálam és az amúgy 29-30 napos ciklusomból 42 napos lett rögtön az első hónapban, ezért abba is hagytam. Bromocriptint kaptam utána, abban a hónapban pedig sikerült a baba is.
2014. júl. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3 hónapig szedtem előírásnak megfelelően 1 éve. A rendszeres ciklusom rendszertelen lett, volt 40 napos is, és 24 is a szedés alatt. A prolaktinomat nem vitte le, a tüneteimen nem segített, megmaradt a pecsételő vérzés és a tejcsorgás is. Pedig nagyon bíztam benne.
2014. júl. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én kicsit több mint egy hónapja kezdtem szedni, a ciklusom kicsit nekem is el húzódott,majdnem 40 napra jött meg.

Annyi jót lehet olvasni róla,de lehet hogy sajnos én is a ti véleményeteket fogom osztani :(

Különben az íze tényleg borzasztó,a szedése elég körülményes,de úgy gondoltam ez a legkevesebb amit egy babáért tennék :)

Várom a további véleményeket,hátha olvashatunk pozitívat itt is!

2014. júl. 23. 09:30
 5/6 Manka68 ***** válasza:

szia!

Én kb 2 éve szedtem, a menses előtti barnázásomat megszüntette.

Viszont tényleg nem egyszerű a használata. :-)

amikor a gyógyszertáros odahívott, hogy akkor most elmagyarázza mit, és hogyan, majdnem megkérdeztem, hogy nem kell-e fejen állva kereszteket szórni a vállam felett hátrafelé, esetleg sámántáncot lejteni hozzá. :-))

2014. júl. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sajnos én nálam sem segített,bíztam benne hogy segít vissza állítani a mensest 28.napra jöjjön meg.vetélés óta sajnos össze-vissza később jön :(
2014. júl. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!